Sport

El. Euro 2024. Czechy - Polska 3:1

Reprezentacja Polski rozpoczęła walkę o Euro 2024 w najgorszy możliwy sposób  – uległa Czechom 1:3 (0:2) w pierwszym spotkaniu eliminacji i pierwszym z Fernando Santosem na stanowisku selekcjonera. 

Fernando Santos mógł myśleć, że jako trener widział wszystko, ale nasi piłkarze go zaskoczyli. Nowe otwarcie, które obiecał Robert Lewandowski, nie dało nadziei, tylko wstyd.

 

– Zagraliśmy bardzo słaby mecz. Ciężko mi cokolwiek powiedzieć po takim spotkaniu. To totalny szok dla naszej drużyny. Chciałbym przeprosić kibiców za ten występ. Musimy powiedzieć sobie w szatni kilka odważnych rzeczy. Jeśli mam być szczery, gorzej być nie mogło. Nie ma co zakłamywać rzeczywistości. Nie zagramy drugi raz tego spotkania. Mamy kolejny mecz w poniedziałek i musimy zrobić wszystko, żeby zwyciężyć. Teraz nie ma półśrodków. Musimy wygrywać, bo to dla nas najważniejsze. Musimy powiedzieć sobie wewnątrz kilka słów, wyciągnąć wnioski i zacząć piąć się w górę tabeli – powiedział po przegranym meczu z Czechami Jan Bednarek.

 

Źródło: TVP Sport, https://www.laczynaspilka.pl/

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.