poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

Dzień Rodziny 2024 w Klimaszewnicy

Dzień Rodziny to w naszej szkole wyjątkowe święto. Kolejny raz udowodniliśmy, jak ważne jest podtrzymywanie i pielęgnowanie więzi pomiędzy dzieckiem a jego rodzicami. W dzisiejszym ferworze ludzkich spraw łatwo zapominamy o tym, że pozytywne relacje rodzinne sprzyjają rozwojowi dziecka jako istoty szczęśliwej, kształtują jego postawę i stosunek do ludzi w dorosłym życiu.


23 maja 2024 roku na boisku Szkoły Podstawowej w Klimaszewnicy zorganizowano festyn z okazji Dnia Rodziny. Ideą pikniku rodzinnego było promowanie zdrowego stylu życia, poprawienie relacji z bliskimi, zorganizowanie alternatywnej formy spędzania wolnego czasu poprzez wspólną zabawę. Przybyłych gości przywitała sprzyjająca aura. W imprezie aktywnie uczestniczyli: pani Dyrektor, pani Wicedyrektor, wszyscy nauczyciele i pracownicy, uczniowie i przyjaciele naszej szkoły. Oprawą muzyczną oraz prowadzeniem atrakcji podczas festynu zajęła się Pani Izabela Randzio "Wodzirej Band". Duży wkład w organizację święta włożyła Rada Rodziców.


Dzień Rodziny otworzyła prezentacja umiejętności artystycznych i wokalnych przez uczniów oddziałów przedszkolnych grup A i B oraz klas 1 i 2. Rodziny z dumą i radością oklaskiwały występy swoich latorośli.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego ważnego dla nas wydarzenia, wszystkim sponsorom za okazane serce i ofiarność.  Mamy nadzieję, że wasze wsparcie i zaangażowanie w nasz rozwój będzie owocowało w dalszych latach.

Organizatorzy

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.