wtorek, 28 marca 2023

Kultura i rozrywka

Dzień otwarty w Jedynce -wideo

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz Społeczność Uczniowska Zespołu Szkól Miejskich nr 1 w Grajewie 26 marca 2014 r. zaprosiła na Dzień Otwarty. Przedpołudnie w jedynce przebiegało pod hasłem "Żeby zdrowym być, trzeba zdrowo żyć".

Przybyłe dzieci i ich opiekunowie poznawali ofertę dydaktyczną oraz bazę szkoleniową - nowoczesne wyposażenie pracowni, atrakcyjne obiekty sportowe, plac zabaw, co stwarza uczniom możliwości wszechstronnego rozwoju. Wszystkich zaproszono do wspólnej zabawy, nauki i zwiedzania obiektu.

W stołówce szkolnej zostali powitani goście, którym zaprezentowano w formie multimedialnej ofertę edukacyjną szkoły. Zebrani zobaczyli też przedstawienie w wykonaniu uczniów trzecich klas "Żeby zdrowym być, trzeba zdrowo żyć", z towarzyszeniem chóru starszych koleżanek oraz układ taneczny zespołu SP 1 "Taniec arabski".

W programie znalazły się też zajęcia z języka rosyjskiego utrzymane w tematyce dzisiejszego dnia, zabawy ruchowe w grupie przedszkolnej "Rozwijanie motoryki w zakresie zwinności i zręczności” i zajęcia z języka angielskiego "Last Animals”.


foto, wideo e-Grajewo.pl


wtorek, 28 marca 2023

Kreatywna sobota w SP2

poniedziałek, 27 marca 2023

Niećkowo. "Warsztaty integracyjne"

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.