środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11645 wyświetleń

Dzień Flagi RP

Podniesieniem Flagi RP na wieży zegarowej Zamku Królewskiego w Warszawie uczczono ustanowione trzy lata temu przez parlament święto - Dzień Flagi. Ma ono popularyzować wiedzę o symbolach narodowych i polskiej tożsamości. Niestety duża część Polaków nie utożsamia się z narodem i jego symbolami. W Grajewie na wysokości zadania stanął jedynie Urząd Miasta, który jak co roku zadbał o udekorowanie miasta biało-czerwonymi flagami. Zabrakło ich jednak na blokach oraz domach większości grajewian. Jedynie nieliczni mieszkańcy postanowili symbolicznie uczcić święto flagi narodowej.


e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (7)

Niech żyje Wielka Polska!

A która flaga jest polska? Biało - czerwona? A może biało- żółta lub biało-niebieska, bo i takie powywieszano?

ci ludzie w PUKu kompletnie nie znają się na symbolice flag; owszem biało-niebieskie są uzasadnione (Maryjne) ale biało-żółte (watykańskie)? Papiez przyjeżdża za miesiąc !

Nawet nie wiedziałem, że jest święto flagi ...

Nareszcie kupili nowa flaga na maszt! tamta byla stara i bardzo zniszczona! Miasto ma 3 parafie a flagi dobrej nie mieli!!!
ale ludzie naszego miasta sa spoko

Ja estem w stanach i tez wywiesilem polska flege bo POLSKA to moja Ojczyzna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dawniej wywieszali czerwone szmaty na pierwszego maja, a teraz wieszają flagi watykańskich okupantów! Czerwona komuna zamieniła się miejscami z czarną...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.