czwartek, 18 lipca 2024

Kultura i rozrywka

Dzień Dziecka w Zespole Szkół Specjalnych

Choć kalendarzowy Dzień Dziecka już minął, nie stanowiło to żadnego problemu, aby dzisiaj w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie odbyła się zabawa z tej okazji. Dla najmłodszych przygotowane było mnóstwo atrakcji, gier i zabaw, które prowadziła niezawodna w swoim fachu Izabela Randzio i jej Fabryka Zabawy. 

 

Wydarzenie rozpoczął Dyrektor Szkoły Jarosław Reut, który po przywitaniu zebranych złożył wszystkim dzieciom życzenia radości i spełnienia marzeń. Podziękował on sponsorom, dzięki którym zabawa mogła się odbyć, a ich przedstawicielom wręczył ręcznie wykonane upominki. Powiat Grajewski reprezentowała Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Maria Gwiazdowska, która składając uczniom życzenia wszystkiego najlepszego na cały rok, przekazała na ręce Dyrektora kosz pełen słodyczy. 

 

Następnie nastąpił najważniejszy punkt programu, czyli zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa. Dzieciaki tańczyły, grały w piłkę, strzelały z łuku, brały udział w licznych animacjach, a także mogły zjeść watę cukrową, popcorn, lub lody. Było mnóstwo uśmiechów, radości, przede wszystkim wspólnie spędzonych chwil.

Wydarzenie było objęte Patronatem Starosty Grajewskiego.

Więcej zdjęć dostępna jest na profilu facebook’a Powiatu Grajewskiego: https://www.facebook.com/PowiatGrajewski 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.