wtorek, 28 marca 2023

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 10004 wyświetleń

Dziecko do żłobka miejskiego?

 Miasto Grajewo umieściło informację dla osób zainteresowanych umieszczeniem dziecka w żłobku.

 Aktualnie trwają prace przygotowawcze w celu powołania nowej jednostki organizacyjnej miasta Grajewo – Żłobka Miejskiego. Planuje się utworzenie dwóch oddziałów (48 miejsc) i rozpoczęcie działalności żłobka z dniem 1 września 2014 r.

Zasady rekrutacji do jednego oddziału będą wynikały z warunków Projektu POKL.01.05.00-00-460/12 "Utworzenie Żłobka w Grajewie” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (2007-2013), Priorytet I Zatrudnienie i integracja społeczna, Działanie 1.5 Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego realizowanego przez miasto Grajewo we współpracy z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej.

 Warunki przyjmowania dzieci do drugiego oddziału zostaną określone w statucie żłobka ustalonym uchwałą Rady Miasta. Aktualnie trwa proces przygotowywania wymaganych przez przepisy prawa dokumentów, co uniemożliwia podanie warunków i terminów rekrutacji do obu oddziałów.

 Informacja o terminie rozpoczęcia rekrutacji i jej warunkach należy do kompetencji organów miasta. Zostanie ona podana do wiadomości publicznej w terminie zapewniającym przeprowadzenie procesu rekrutacji i rozpoczęcie działalności żłobka z początkiem roku szkolnego 2014/2015.
(za: grajewo.pl)

 

 Początkowo siedziba Żłobka Miejskiego planowana była przy ul. Konstytucji 3 Maja w Grajewie, placówka ma jednak funkcjonować w budynku Przedszkola Miejskiego nr 2 przy ul. Krasickiego 2.

 


Komentarze (8)

To w końcu gdzie ma być ten żłobek do jasnej anielki na południu czy tam bo juz sama nie wiem gdzie co i jak :( najpierw była kłótnia ze nie na konstytucji bo zabiorą miejsce seniorom, to wymyślili ze w przedszkolu numer 2 teraz znów na konstytuji...co jest grane!?

to w końcu w przedszkolu cz klubie seniora?

To przepraszam bardzo kto lub co będzie decydowało o przyjęciu dziecka do żłobka? A może lista jest już zamknięta?

TO jednak będzie w Klubie seniora, a nie w PM nr 2?

jak nie wiecie gdzie ma się mieścić to nie piszcie bzdur...

z tego co wiadomo to ma być to Przedszkole nr 2 ja czekam już na terminy rekrutacji bo nie ma kto mi się opiekować córeczką

Na 100% ma być w PM nr 2. Nowy oddział żłobkowy powstanie po remoncie tego przedszkola w tym roku.

Znowu z moich podatkow ktos sobie cos buduje, otwiera...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.