poniedziałek, 25 października 2021

Oferty i promocje

Dyżury specjalistów

Dyżury specjalistów

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie informuje, że w ramach realizacji projektu systemowego „Dobry start, lepsze jutro – program aktywizacji społecznej i zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego od 30 marca 2011 roku rozpoczyna działalność Punkt Konsultacyjny mieszczący się w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie, ul. Mickiewicza 3. W Punkcie tym specjaliści różnych dziedzin będą udzielać porad dla beneficjentów naszego Projektu jak i mieszkańców powiatu grajewskiego.
Działalność Punktu polega na udzielaniu bezpłatnego poradnictwa psychologicznego i prawnego.


W ramach poradnictwa psychologicznego udzielane są porady odnośnie problemów rodzinnych, małżeńskich, problemów z dziećmi i młodzieżą, przemocy w domu.
Zakres poradnictwa prawnego obejmuje: prawo pracy, prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo administracyjne.

DYŻURY SPECJALISTÓW
PSYCHOLOG
Czwartek – 16.00 – 19.00
PRAWNIK
Środa – 16.00 – 19.00
Wszystkie chętne osoby zapraszamy do korzystania z bezpłatnych usług Punktu Konsultacyjnego.


Więcej informacji o dyżurach specjalistów w Punkcie można uzyskać pod numerem tel. 086 / 273 87 09 lub osobiście w siedzibie PCPR w Grajewie, pok. 9.
Barbara Krystyna Rutkowska - Kierownik Projektu

środa, 20 października 2021

Jesień z "Hymon" - 1kW za 1600 zł

środa, 20 października 2021

Dagrasso zaprasza na jesienne promocje!

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.