czwartek, 23 września 2021

Szczuczyn

Dyskusyjny Wieczór Filmowy

Dyskusyjny Wieczór Filmowy

Dyskusyjny Wieczór Filmowy Filmowej_12 w BCK w Szczuczynie


W ramach programu „RKG Równać Szanse 2016” w BCK w Szczuczynie realizowany jest projekt „Szczuczyn okiem młodego filmowca”. Uczestnikami tego przedsięwzięcia jest młodzież ze szkół ponadpodstawowych z terenu gminy Szczuczyn.
29.04.2017r. (sobota) w siedzibie Centrum odbyło się spotkanie Filmowej_12. Młodzież podsumowała i oceniła dotychczasowy przebieg prac nad filmem o Szczuczynie. Działania nad którymi do chwili obecnej pracowała Filmowa_12 to m.in.:
- nagrania wywiadów,
- nagrania z  XXXII Sesji Rady Miejskiej w Szczuczynie, podczas której wręczono zaświadczenia uczniom z terenu gminy Szczuczyn, którzy zostali wybrani do Młodzieżowej Rady Miejskiej,
- nagrania z otwarcia sezonu II Zlotu Motocyklowego w Szczuczynie,
- nagrania z przejazdu 10 Pułku Ułanów Litewskich z 1939r. w Szczuczynie.
Dotychczasowy przebieg prac został oceniony przez uczestników projektu pozytywnie. Na miesiąc maj, Filmowa_12 zaplanowała prace w plenerze, gdzie zgłębiać i utrwalać będzie uroki miasta i okolic.
Już dzisiaj zapraszamy na happening z okazji imienin podkanclerzego Stanisława Antoniego Szczuki – założyciela i właściciela Szczuczyna. Odbędzie się on 08.05.2017r. w Nowym Parku. Zaczynamy o godzinie 10:00.  - informuje  Andrzej Kosmowski
Zdjęcia: Paula Zamojska, Sebastian Rydzewski

 

czwartek, 23 września 2021

SamoRządowe Przygody z Nauką

poniedziałek, 20 września 2021

Noc Bibliotek w Szczuczynie - zapisy

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.