wtorek, 28 marca 2023

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 8236 wyświetleń

"Dwójka" na warsztatach

11 października br. przedstawiciele samorządów klasowych ze Szkoły Podstawowej nr 2 im Adama Mickiewicza w Grajewie wraz z opiekunami uczestniczyli w warsztatach kulinarnych w pizzerii "Da Grasso". Uczniowie mieli możliwość samodzielnego wykonania pizzy. Na początku wszyscy otrzymali fartuszki. Następnie każdy dostał kawałek ciasta i wałek.
 
Uczestnicy cierpliwie formowali kształt swojej pizzy. Kiedy placek był gotowy należało posmarować go sosem pomidorowym, co nie było wcale takie łatwe. Potem już tylko ser i szynka. Pizza powędrowała do pieca, a "kucharze" miło spędzali czas na wspólnej zabawie i rozmowie. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na ucztę! Na koniec otrzymali dyplomy młodego kucharza. 
 
Warsztaty kulinarne miały na celu przede wszystkim zintegrowanie uczniów szkoły. Poza szkołą uczniowie są bardziej otwarci na siebie, swobodnie wymieniają się doświadczeniami. W ich głowach rodzą się nowe pomysły i propozycje, by w "Dwójce" było jeszcze  lepiej i wszyscy uczniowie z przyjemnością chodzili do szkoły. 
 
Zadowolena, pełna nowych doświadczeń  i wrażeń grupa wróciła do szkoły.  - opisują Ewa Lichota,  Lidia Brzozowska
 

wtorek, 28 marca 2023

Kreatywna sobota w SP2

poniedziałek, 27 marca 2023

Niećkowo. "Warsztaty integracyjne"

Komentarze (1)

brawo " dwójka" - super szkoła

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.