Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 4667 wyświetleń

Dozór policyjny dla antyszczepionkowców

Dozór policyjny, zakaz zbliżania się na odległość mniejszą niż sto metrów do pokrzywdzonych osób i zakaz kontaktowania się z nimi – zastosowano wobec Roberta P. i Marzanny G. protestujących przeciwko segregacji sanitarnej podczas sobotniej manifestacji w Białymstoku.

 

Robert P. usłyszał zarzuty związane z ogłaszaniem wydanych wyroków śmierci przez „Podlaski Trybunał Sprawiedliwości”  i kierowaniem gróźb pod adresem sześciu osób.

 

- Przestępstwa te polegają na udostępnianiu na publicznych kontach portalu internetowego Facebook.com „wyroków” dotyczących osób pełniących funkcje publiczne, grożąc im konfiskatą mienia, zakazem pełnienia tych funkcji, zakazem pracy w urzędach państwowych i dożywotnim pozbawieniem praw publicznych, a niektóre z tych „wyroków”  dotyczyły również pozbawienia życia poprzez wykonanie kary śmierci,  przy czym groźby te wzbudziły u pokrzywdzonych uzasadnioną obawę, iż zostaną spełnione – podaje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży.

 

Oprócz gróźb karalnych śledczy postawili Robertowi P. także zarzut dotyczący publicznego nawoływania do popełnienia zbrodni poprzez udanie się do miejsca zamieszkania pokrzywdzonego, by tam wykonać taki „wyrok”.

 

 

Podobne zarzuty tylko dotyczące jednej osoby, usłyszała Marzanna G. 

 

- Zarzut udostępnienia na publicznych kontach portalu internetowego Facebook.com „wyroku” dotyczącego osoby pełniącej funkcję publiczną, grożąc jej konfiskatą mienia, zakazem pełnienia tych funkcji, zakazem pracy w urzędach państwowych,  dożywotnim pozbawieniem praw publicznych, pozbawieniem życia poprzez wykonanie kary śmierci,  przy czym groźby te wzbudziły u pokrzywdzonego uzasadnioną obawę, iż zostaną spełnione przy czym doszło również do publicznego nawoływania do popełnienia zbrodni poprzez udanie się do miejsca zamieszkania pokrzywdzonego, by tam wykonać taki „wyrok” – podaje prokuratura.

 

Podejrzani nie przyznają się do popełnienia zarzucanych im czynów. 

 

 

Komentarze (13)

Bo segregacja musi być i basta! Bo walka przeciw segragacji to przestępstowo a segregacja to jest zgodna z prawem. Z jakim prawem, ja ptyam?

Hahahah ta cała Ma..na to już dawno powinnna ...odpowiadać za to co robi /

No oby skutecznie ukarano te wybitne jednostki.

Pożyjemy, zobaczymy, segregacja sanitarna kojarzy mi się z niemieckimi obozami śmierci, metody kontrowersyjne, ale protest przeciwko segregacji popieram,

tylko jeszcze ta ostatnia dawka- dlatego posłowie zwolnieni z przymusu, a z rozporządenia o przymusie do marca usunieci medycy, co i tak ich nie uchroni przed szczepieniem- lecz przesunie w czasie, ale pomoże w dalszym przestępczym działaniu ministra zdrowia i jego zleceniodawców wobec obywateli. Pamiętajmy o parti , posłach i o wszystkich których wybieraliśmy, aby im podziękować, za przyzwolenie na nadwymiarowe zgony i ogrom bezprawia jakie dzięki ich bierności i za przyzwoleniem się odbywa. Do tych osób po 'n' dawce to nie my niezaszczepieni, was okłamywaliśmy: że maseczki, że jeszcze tylko jedna dawka, że nie bedziecie zarażać najbliższych, że się nie zarazicie, że nie będziecie chorować, że nie ma leczenia, leków, że szczepionka to tylko preparat w fazie testów, że istnieje choroba bezobjawowa, pewnie był brany przykład z oszustów na wnuczka i są tacy co się nabierają ale wasze zdrowie wasza wola

/. Niech się za robotę weźmie a nie szerzenie głupoty.

I znowu zaczyna się odwracanie kota ogonem. To co wychodzi tym ludziom najlepiej. Pisanie komentarzy o segregacji sanitarnej, gdzie sprawa dotyczy gróźb karalnych. Trzeba wiedzieć gdzie są granice pseudo walki, niby o wolność ludzi. Nie szanujecie zdania innych i narzucacie swoje poglądy. Czy pozostałe osoby które wyrażały swoje zdanie zostały zatrzymane po tym zgromadzeniu w Białymstoku? Nie słychać było o czymś takim. A więc nie wmawiajcie że to za waszą "walkę", czy poglądy, a przyznajcie
że za groźby, których żaden z nas wolnych jak to nazywacie ludzi nie chciałby usłyszeć pod swoim adresem. I gdzie się podziała ta wasza empatia.

szczep sie to nie zachorujesz szczep sie !!!! A tu nagle sie okazuje ze tez zachorujesz !!!! I gdzie tu ses i logika ??? Pozdrawiam

Jak zwykle rządzący walczą o wolność słowa, wolność jednostki o niedyskryminowanie nikogo... Ale oczywiście tylko w przypadku gdy chodzi o ich wolność... Szary lud ma się tylko słuchać i podporządkowywać... Pożyjemy, zobaczymy jacy zdrowi będą wszyscy proszczepionkowcy...

Segreguje to się śmieci. Pamiętajcie o tym. Już nie raz w historii była przeprowadzona segregacja ludzi i zawsze kończyło się źle. Dzisiaj my jutro wy. Pamiętajcie.

''krzysztof'' w myśleniu,w myśleniu,szczepionka jest żebyś lżej chorobę przeszedł.pozdrawim

Niezaszczepiony. W 100% zdrowy.

Mam nadzieje ze poniosa odpowiednie konsekwencje, ci ludzie nie licza sie ze zdnaniem mieszkancow . Po trupach do celu.
Jesli bysmy przeprowadzili sonde uliczna to jestem w 100 procentach pewna ze byloby wiecej osob przeciw dzialaniom tej dwojki .
Ich sprzeciw przeciwko segregacji to maly pikus z tym co wypisuja do urzedow w naszym rejonie. Szanujmy sie wzajemnie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.