niedziela, 3 lipca 2022

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 2415 wyświetleń

Dni Grajewa 2022

W dniach 8-10 lipca odbędą się Dni Grajewa 2022 które ponownie organizuje Grajewskie Centrum Kultury.


Tegoroczna edycja będzie miała zróżnicowany charakter, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Po pierwsze w tych dniach po raz kolejny Grajewo będzie miejscem Fiesty Balonowej, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Grajewa i nie tylko. T

radycją Dni Grajewa jest już też organizacja Zlotu Food Trucków, tak więc po raz kolejny przez wszystkie trzy dni mieszkańcy będą mieli okazję posmakować potraw z różnych stron świata. Miejscem większości atrakcji będą tereny zielone przy Grajewskiej Izbie Historycznej.

W sobotnie popołudnie będzie rządziła muzyka.

W tym roku na grajewskiej scenie wystąpią takie zespoły jak Boney Fame – Boney M cover oraz Tomasz Karolak z zespołem Pączki w Tłuszczu znany z przebojów takich jak „Tylko bądź” czy Anarchia.

Gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Chilińska z zespołem. Agnieszka Chilińska plasuje się w czołówce wokalistów polskiego rocka. W latach 1994–2003 była wokalistką zespołu O.N.A.,2003–2006 występowała w grupie Chylińska, która była projektem kontynuującym brzmienie z twórczości O.N.A. Od 2009 artystka solowa, wydała trzy albumy studyjne: Modern Rocking (2009), Forever Child (2016) i Pink Punk (2018). Pierwsze dwa wydawnictwa dotarły do 1. miejsca polskiej listy sprzedaży OLiS. Za sprzedaż swoich otrzymała jedną potrójną platynową płytę, jedną platynową i jedną złotą.

 

Niedziela zaś zaplanowana jest jako dzień rodzinno-sportowy.

Grajewskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnią w tym dniu szereg animacji, rozrywek dla dzieci, gier i konkursów z nagrodami, strefa zabaw i warsztatów, z których będą mogły skorzystać całe rodziny. 

niedziela, 3 lipca 2022

Kino pod chmurką "DYSTOPIA"

Komentarze (4)

Chylińska w Grajewie to jeszcze większy cud niż Duda w Zambrowie.

Ponoć jedną z atrakcji mają być /

Naprawdę trzeba być inteligentnym inaczej by w ten sposób ocenzurować moją wypowiedź (patrz wyżej).

JEdziemy do prostek na Dni Prostek

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.