Oferty i promocje

Dekoder Polsatu z 0 zł!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Cyfrowy Polsat przygotował nowe, atrakcyjne promocje dla wszystkich widzów zainteresowanych odbiorem telewizji satelitarnej, a wraz z nimi wyjątkowe prezenty. Zawierając umowę na pakiet Familijny i pakiet Super
Film w ramach świątecznych promocji, klient otrzymuje w prezencie drugi dekoder w opcji użyczenia za 0 zł wraz z opłaconym pakietem Mini Max na 29 lub 13 miesięcy.
Telewizję za pośrednictwem dodatkowego dekodera będzie można zatem oglądać bez opłat przez cały okres trwania umowy głównej. Jako prezent udostępniane są dekodery Mini produkcji Cyfrowego Polsatu.

Korzystając z promocyjnej oferty na pakiet Familijny i pakiet Super Film, abonent otrzyma także bezpłatny dostęp do pełnej oferty programowej przez pół roku. Dodatkowo, w dowolnym momencie trwania okresu promocyjnego może podjąć decyzję o zmianie pakietu na niższy o jeden lub dwa poziomy.

Przypominamy, że w ostatnich dniach do oferty platformy dołączył kanał Eurosport 2 HD, który można dokupić do pakietu Familijnego zarówno osobno, jak i w pakiecie kanałów HD. Propozycje programowe pakietu Relax Mix wzbogacił dziecięcy kanał Nickelodeon.


ZAPRASZAMY
"JANEX" JAN WISZOWATY
OSIEDLE CENTRUM 26/2
19-200 GRAJEWO
086-272-28-96

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.