środa, 29 maja 2024

Warto przeczytać

Cztery atrakcje, którymi najlepiej zachwycać się we dwoje

Szukasz prezentu na rocznicę ślubu rodziców? A może zastanawiasz się, jaki upominek wręczyć drugiej połówce z okazji urodzin, imienin czy świąt? Zachęcamy do zapoznania się z atrakcjami, którymi najlepiej zachwycać się w parze! Poniższe rozrywki świetnie sprawdzą się jako prezent dla kogoś bliskiego lub sposób na spędzenie wolnego czasu we dwoje.


Kolacja, ale inaczej

Romantyczna kolacja we dwoje to klasyk wśród prezentów dla zakochanych. A co powiesz na to, żeby wznieść kulinarne doznania na zupełnie inny poziom? Zrobisz to za pomocą zaproszenia na kolację w ciemności lub ucztę na wysokościach. Podczas niewidzialnej kolacji zmysł wzroku jest wyłączony, a inne automatycznie się wyostrzają. Kelnerzy - wyposażeni w noktowizory - serwują gościom pyszne dania i przekąski. Atrakcja odbywa się w niezwykle kameralnej, intymnej atmosferze i jest okazją do wymiany zmysłowych doświadczeń. Z kolei w kolacji na wysokościach zmysł wzroku odgrywa bardzo ważną rolę. To dzięki niemu możemy podziwiać piękne widoki rozpościerające się w dole i chłonąć atmosferę tej wyjątkowej uczty. Na czym dokładnie polega kolacja na wysokościach? Goście oraz obsługa atrakcji zajmują miejsca na specjalnie przygotowanej platformie. Następnie dźwig wznosi platformę na wysokość 50 metrów, po czym rozpoczyna się niezwykła uczta z widokiem. Niezapomniane wrażenia gwarantowane! 


Lot widokowy

Pozostajemy w przestworzach, gdzie wszystkie troski codzienności wydają się niewielkie w obliczu bezkresu nieba i dalekiego horyzontu. Kolejną atrakcją, którą najlepiej zachwycać się we dwoje, jest lot widokowy. Zaproszenie na lot to wspaniały prezent dla dwojga - na przykład z okazji ślubu, rocznicy czy Dnia Babci i Dziadka. Oferta lotów widokowych jest naprawdę szeroka i znajdziesz ją praktycznie w każdym większym mieście. Do wyboru niezwykle romantyczne loty balonem, luksusowe loty helikopterem i emocjonujące loty awionetką. Lot widokowy to okazja do podziwiania pięknych widoków z lotu ptaka, spotkania z doświadczonym pilotem i przeżycia niezwykłej przygody, którą pamięta się do końca życia. 


Degustacja

Degustacja to świetna propozycja spędzenia czasu we dwoje. Tego typu atrakcja spodoba się przede wszystkim miłośnikom kuchni i poszukiwaczom nowych smaków. Degustacje często połączone są z warsztatami lub zwiedzaniem danego obiektu (na przykład winnicy czy muzeum). Spotkanie z profesjonalistą w wybranej dziedzinie dostarczy wielu tematów do rozmów, a degustowanie wyrobów rozbudzi wszystkie zmysły (nie tylko kubki smakowe). 


Rejs

Na koniec atrakcja dla fanów szerokich wód. Co powiesz na to, żeby zabrać swoją drugą połówkę w romantyczny rejs? Voucher na takie wydarzenie to także świetny prezent dla dwojga i to na różne okazje. Najdłuższe (jednodniowe i weekendowe) rejsy najlepiej realizować na Mazurach, czyli w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Podczas takiego rejsu można podziwiać z bliska faunę i florę największych jezior w Polsce (Śniardwy i Mamry). Zależy Ci na wodnych atrakcjach w mieście? Nic straconego! Do wyboru masz na przykład: rejs katamaranem po Odrze (Wrocław), rejs o zachodzie słońca w Trójmieście (Gdańsk), rejs jachtem żaglowym na wyłączność (Sopot), rejs galarem po Wiśle (Warszawa) czy magiczny rejs do Tyńca (Kraków). A jeśli rejs rozbudzi Wasz apetyt na inne wodne atrakcje, warto zapoznać się z ofertą szkółek sportów wodnych i wypożyczalni sprzętu wodnego w swojej okolicy. Inne świetne sposoby na spędzanie czasu we dwoje to kajaki i deski SUP. W parze można wybrać się również na lekcję windsurfingu (deska z żaglem). Aktywnie, wesoło i przede wszystkim razem - niezapomniane chwile czekają!

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.