Sport

  • 12 komentarzy
  • 10377 wyświetleń

Co się dzieje z Warmią ?

Z trenerem Warmii Grajewo, Przemysławem Kołłątajem o ostatnich porażkach zespołu oraz sytuacji organizacyjnej klubu, rozmawia Adam Mazurek.

- Czy to prawda, że zamierza Pan złożyć dymisję z funkcji trenera ?

P.K. – Tak. Istnieje taka ewentualność. Dziś i jutro zamierzam szczerze porozmawiać z zarządem klubu o sytuacji organizacyjno-finansowej, która według mnie jest zła. Porozmawiamy także o kadrze zespołu. W poniedziałek i we wtorek trenujemy normalnie, ostateczną decyzję podejmę po rozmowach z zarządem.

- Jaka jest przyczyna słabych wyników Warmii ? Skąd porażki drużyny z  Nadnarwianką i Concordią ?

P.K. – W mojej ocenie w Pułtusku i w meczu z Concordia zagraliśmy dobre spotkania. Porażki to kwestia ostatnich 10 min. meczu, kiedy traciliśmy decydujące bramki. Może to brak kondycji, sił, koncentracji. Młodszym zawodnikom brakuje, również doświadczenia oraz cwaniactwa boiskowego. Jestem wyrozumiały i wiem, że tacy zawodnicy jak Arciszewski, czy Tuzinowski potrzebują ogrania.  

- Czy w przerwie zimowej dojdzie do wzmocnienia Warmii ? Na jakie pozycje szczególnie potrzeba zawodników ?

P.K – Trudno po czterech meczach rozmawiać o wzmocnieniach. Mecze z kolejnymi, jeszcze silniejszymi rywalami w pełni zweryfikują naszą kadrę, pokażą błędy oraz wartość drużyny. Na pewno widzę potrzebę uzupełnienia kadry zespołu o kilku zawodników, ale wszystko zależy od tego, czy na ten cel znajdą się pieniądze.

- Dziękuję za rozmowę.

P.K. – Dziękuję.


e-Grajewo.pl

środa, 6 grudnia 2023

Grajewo. III liga futsalu (8.12)

Komentarze (12)

brawo przemek badz twardy w rozmowach zarzad mysli ze bedziecie grac za fryko ale laury to zbierze zarzad jezeli czlonkowie zarzadu nie maja kasy na utrzymanie druzyny w 3 lidze to niech pozycza od freskowity tam zarzad inwestuje w zawodnikow mysle ze czas na zmiany w zarzadzie

wszystko moge zrozumiec ale ten mecz ostatni to szok że przegraliśmy, i myśle że to błedy trenera : taktyka

moim skromnym zdaniem czas Pana prezesa Zolnika wypalił się . Dokończył trybunę i dziękujemy nie robił tego za darmo . Większość z nas pamieta zapewnienia Prezesa po awansie ze są prowadzone rozmowy z zawodnikami , którzy wzmocnią WARMIĘ w III lidze a On szczegółów nie będzie podawał . Pytam gdzie te wzmocnienia Panie Prezesie??
Inna sprawa to zmiany w meczu WARMIA-Concordia ostatnie 15 minut to totalne nieporozumienia ze zmianami . Młodzi wpuszczeni na boisku to zero walki zaangażowania i serca . Obrona ostatnich 10 minut - w dziewiątke bronimy się a sześciu chłopa strzela nam dwa gole. Lepiej byłoby wpuścić A.Doliwę który walczył nawet kartki zarabiał niż te dzieci. Może muszą ogrywac się ale skonczą ogrywanie a my wylądujemy w IV lidze. Wzmocnienia conajmnie czteroma zawodnikami w przerwie zimowej są nieunikniowe i nawet wzmocnienie obecnie Sławkiem Lewickim nic nie pomoże . Panie Prezenie czas wziąć się do roboty. Pozdro.

Niech wszyscy odejdą do Mlekovity, włącznie z trenerem. Chłopaki zobaczą jak wyglada dobrze zorganizowany klub. Naszych Wilczków spuścić do V ligii i niech młodzież się ogra, nabierze doświadczenia.

Prezes nic nie wskóra jeśli chodzi o wsparcie finansowe powiedział że nie pójdzie nigdzie prosić o pieniądze bo się wstydzi to na czort nam taki prezes

@Major:
Może to Mlekovie "spuścić" do V ligi? Kibice na pewno by nie byli zadowoleni, jeśli zawodnicy przeszliby do sąsiadów zza miedzy, a Warmia byłaby tylko rezewami Mlekovity. Chyba tak samo myślą kibice z Wysokiego Mazowieckie.

prezes Zolnik ... On sam nigdy nie interesował się sportem co przekłada się na jego klub. .., więc wniosek jest prosty-zmiana prezesa oraz zarządu . Musimy my mieć wodza który całym sercem będzie za zawodnikami na dobre i na złe . Być może wtedy znajdą się nowi sponsorzy którzy będą chcieli zainwestować w klub .

Major: faktyczne, Mlekovita to dobrze zorganizowany klub. Szczególnie widać to było wiosną sezonu 2004/2005, kiedy kupowali mecze na potęgę i skutkiem tego spadliśmy do IV ligi. Weź może się lepiej nie wypowiadaj, jeśli nie masz pojęcia na dany temat.

Po co w ogole taki temat.Poczatek sezonu zaledwie pare meczy za nami a tu juz jakies farmazony ludzie wypisuja.Jezdzic na wyjazdy i wspierac druzyne.Wpisami na necie z pewnoscia nic nie zdzialacie

kto bedzie nowym trenerem?

PRZEMEK nie daj się ...

Przemek nie odchodz bo osłabisz druzynę:{

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.