poniedziałek, 30 stycznia 2023

Szczuczyn

Chilloutowe Ferie Zimowe z BCK w Szczuczynie


Startujemy!

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na „Chilloutowe Ferie Zimowe” edycji 2023.

 

Ferie zimowe… Dwa tygodnie wolne od zajęć szkolnych… Każdy z nas przyzna, że zaraz po wakacjach jest to najbardziej wyczekiwany czas przez dzieci i młodzież (szczególnie!). Jest to okazja do relaksu po dniach pełnych pracy i nauki. Jeśli nigdzie nie wyjeżdżacie, planujecie spędzić ferie zimowe w Szczuczynie / w gminie Szczuczyn warto zapoznać się z ofertą Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie!

 

W ramach ferii zimowych ogłaszamy challenge „Feriowa Aktywacja 2023”. Nagrodzimy trzech najaktywniejszych uczestników ferii zimowych.

Ale to nie wszystko!

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie i działająca przy BCK w Szczuczynie Hala Sportowa     (ul. Grunwaldzka 2) informuje, że w okresie ferii zimowych zajęcia zorganizowane dla dzieci 
i młodzieży odbywać się będą w godzinach 10:00 – 14:00. Zapraszamy dzieci od lat 6. Dzieci młodsze zapraszamy razem z opiekunem.

Jednocześnie informujemy, że Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11) jak 
i Hala Sportowa w Szczuczynie (ul. Grunwaldzka 2/ kierunek Skaje) są do dyspozycji dzieci 
i młodzieży w godzinach otwarcia:

BCK w Szczuczynie (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 17:00)

Hala Sportowa w Szczuczynie (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00)

Szczegółowe informacje na temat zajęć i wyjazdów podczas ferii zimowych w siedzibie Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie oraz pod numerami telefonów 501639043 / 86 2621036 / 86 2621037.

Podczas ferii zimowych zorganizowane są wyjazdy – ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń po uprzednim dopełnieniu formalności (podpisanie oświadczeń i formularzy RODO). 

 

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na godziny zbiórek uczestników wyjazdu. Wszystkie wyjazdy odbywać się będą spod Hali Sportowej (ul. Grunwaldzka 2).

 


Dyrekcja i pracownicy Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie życzy wszystkim feriowiczom niezapomnianych wrażeń, radości, odpoczynku a także niesłabnącej energii i optymizmu!


Andrzej Kosmowski

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

 

poniedziałek, 30 stycznia 2023

Komunikat sztabu #5336 BCK w Szczuczynie

niedziela, 29 stycznia 2023

Szczuczyn. Halowy Turniej Piłki Nożnej

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.