Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12620 wyświetleń

Chciał przekupić policjantów


Grajewscy policjanci zatrzymali 32 -latka, który najpierw przekroczył prędkość, a następnie próbował wręczyć mundurowym łapówkę. Teraz mężczyzna za postępowanie niezgodne z prawem odpowie przed sądem.

2 czerwca br. grajewscy funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli osobowego forda. Kierujący nim 32 –letni mieszkaniec Warszawy przekroczył prędkość. Mężczyzna poruszał się w obszarze zabudowanym z prędkością 75 km/h. Funkcjonariusze poinformowali kierującego, że za powyższe wykroczenie przewidziany jest mandat w wysokości 200 zł i 4 punkty karne.

Kierowca odmówił jednak przyjęcia mandatu i chciał skłonić policjantów by ci, odstąpili od czynności służbowych. Mężczyzna próbował wręczyć policjantom 100 zł banknot. Funkcjonariusze natychmiast poinformowali o tym fakcie dyżurnego grajewskiej Policji i zatrzymali 32 -latka, który teraz za swoje naganne zachowanie odpowie przed sądem - podaje KWP w Białymstoku


piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (10)

Za mało dawał jak by dał z 300 to by wzieli :)

Brawo Panowie policjanci, widać że i nasza Policja zmienia się i to w pozytywnym kierunku. Łapówkarz to łapówkarz i niezależnie od tego czy daje czy bierze powinien być traktowany jak pospolity przestępca i złodziej, który okrada nasz kraj.

Ha dobre tez o tym od razu pomyslalem

XXX daj i sam się przekonasz :) minęły dobre czasy

to prawda za mało dawał ja dałem 400 i wzieli

własnie 300 zł jest magiczne ;p

z warszawy i tylko 100 zl ? hahaha dobre :D

tym bardziej ze mandat 200 zl, geniusz

Warszawiaka nie było stać na więcej...:D

żeby był z mniejszej miejscowości ,to panowie by się skusili,ale ze z Warszawy to strach,nie prawda.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.