niedziela, 25 września 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11697 wyświetleń

Centrum Skarg KWP

Od jutra (poniedziałek) rusza całodobowa, bezpłatna i anonimowa linia Centrum Skarg Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Stworzona specjalnie dla mieszkańców Podlasia linia będzie jedną z form zgłaszania nam zastrzeżeń dotyczących działania Policji.
Niekiedy zastrzeżenia takie wynikają z braku wiedzy obywateli na temat sposobu działania prawnego i taktycznego policji. Dzwoniąc pod bezpłatny numer 0800 343 997 będzie można także zgłosić swoje obawy związane z miejscem zamieszkania, jeśli osoba dzwoniąca nie czuje się tam bezpiecznie. Każdy, kto wie, że na przykład w sąsiednim mieszkaniu istnieje przemoc domowa, czy inne patologiczne sytuacje może to anonimowo opowiedzieć osobie dyżurującej przy telefonie. Jeśli ktoś uważa, że w konkretnym miejscu powinien stanąć fotoradar również może zgłosić taką uwagę do Centrum Skarg KWP. Nie jest to jednak telefon alarmowy, pod który należy dzwonić w sprawach nagłych. Numery 997 i 112 są nadal telefonami, pod które należy dzwonić, aby zgłosić na przykład kradzież, czy wypadek drogowy.
Telefon jest czynny całą dobę. W godzinach od 8 do 20 dyżurować będą pracownicy Inspektoratu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku, natomiast po 20 telefon będzie odbierał oficer dyżurny KWP.


podisnp. Andrzej Baranowski

niedziela, 25 września 2022

BMW wypełnione papierosową kontrabandą

niedziela, 25 września 2022

Rosjanie uciekają przed poborem do wojska

Komentarze (3)

będzie można teraz donosić anonimowo, hehehe

a moze jakis numer gdzie mozna skladac skargi na kwp?

jak w tym kraju to juz anonimowosci nie ma hehe :D wladza wszystko wie ktos skad kiedy i dlaczego pozdrawiam :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.