piątek, 22 września 2023

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 2592 wyświetleń

Burmistrz zaprasza na spotkania plenerowe

Ponad 30 mieszkańców uczestniczyło w spotkaniu plenerowym z Burmistrzem Dariuszem Latarowskim. 

 

Spotkania Burmistrza z mieszkańcami mają na celu lepsze poznanie potrzeb mieszkańców oraz rozwiązanie lokalnych problemów. Jest to także doskonała okazja do uzyskania odpowiedzi na nurtujące grajewian pytania. Tak też było tym razem. Zgromadzonych interesował szereg zagadnień dotyczących nie tylko ich osiedla, ale także całego miasta. Grajewianie pytali m.in. o możliwości przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej, budowę chodników na osiedlu, przyszłość przejazdu kolejowego na ul. 11 Listopada oraz budowę syganlizacji świetlnej w kilku najbardziej ruchliwych miejscach w mieście. Ponadto Burmistrz odpowiadał na pytania dotyczące planowanej przebudowy ul. Ełckiej oraz budowy jednostki wojskowej, wyjaśnił także kontrowesje wokół budowy S16 .


Mieszkańcy zwrócili uwagę na problem ze spalaniem śmieci w piecach, a co się z tym wiąże nieprzyjemnym zapachem unoszącym się nad osiedlem. Grajewianie zaapelowali też o rozwiązanie problemu z nagminnym przekraczaniem prędkości przez kierowców na ul. Wierzbowej.

Na kolejne spotkanie Dariusz Latarowski zaprasza w najbliższy piątek, 22 września, o godz. 17.00 na skrzyżowanie ulic Wyzwolenia i Rzemieślnicza 

 

Komentarze (6)

Czy pani radna od wielu kadencji tez bedzie, bo chcemy powiedzieć jej coś /

szkoda ze burmistrz nie odwiedza zakladow pracy np tych panstwowych oraz slucha szeptaczy

Ciekawe po co ci radni. Skoro burmistrz musi sam chodzic do mieszkancow. To oni powinni informowac jego o problemach mieszkancow./

Zapraszamy burmistrza na Kościelną.Może by w końcu zamknęli ten przejazd ze szkoły i zamontują lustro za krzyzówkach

grajewiak co ci przeszkadza niech chodzi, mówią że spacer na świeżym powietrzu to zdrowie. Tylko minej obiecywać a więcej robić.

Ten radny stojący po prawicy to coś się odzywał? /

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.