niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 9710 wyświetleń

Budżet Obywatelski - spotkanie

  Przyjdź na spotkanie i dowiedz się więcej na temat Budżetu Obywatelskiego! W środę 15 stycznia 2014 roku odbędzie się spotkanie z mieszkańcami w ramach konsultacji społecznych w sprawie Budżetu Obywatelskiego.

   Urząd Miasta Grajewo zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 15 stycznia 2014 roku w dużej sali konferencyjnej Urzędu Miasta Grajewo o godzinie 16:00. Zostaną przedstawione podstawowe informacje o procedurze ustalania budżetu obywatelskiego. Burmistrz Miasta Grajewo Adam Kiełczewski oraz pracownicy Urzędu Miasta odpowiedzą na pytania dotyczące Budżetu Obywatelskiego dla Grajewa.

  Przypomnijmy, że pod koniec grudnia 2013 roku ruszyły konsultacje społeczne, które potrwają do 31 marca 2014 roku. Propozycje zadań do budżetu obywatelskiego można zgłaszać na formularzu zgłoszeniowym, dostępnym na stronie internetowej www.budzet.um.grajewo.pl (w zakładce DO POBRANIA) oraz w Referacie Strategii Rozwoju i Promocji Miasta Grajewo (pokój nr 15 Urzędu Miasta Grajewo). Wypełnione formularze w wersji papierowej należy składać osobiście w wyżej wymienionym referacie lub wysłać pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miasta Grajewo, ul. Strażacka 6A, 19-200 Grajewo do 31 stycznia 2014 roku. Swoje pomysły można też przedstawić i omówić na spotkaniu z mieszkańcami.

 Serdecznie zapraszamy!

 


niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (1)

Prosze o opublikowanie sprawozdania szczegolowego z otrzymanego budzetu za rok 2013 napewno wiecej osob wlaczy sie do uslugi obywaatelskiej

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.