niedziela, 21 kwietnia 2024

Sport

  • 7 komentarzy
  • 9587 wyświetleń

Brązowy medal Oskara


21 października Oskar Czyżewski  został powołany przez Polski Związek Zapaśniczy na Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Juniorów, który odbył się w dniach 24 - 27.10.2013 r. w Budapeszcie (Węgry).

Chociaż Oskar do końca roku startuje w młodszej grupie wiekowej (junior młodszy) to już z powodzeniem walczy z zapaśnikami o kilka lat starszymi od siebie. Dowodem jest  brązowy medal zdobyty na tych zawodach. Cieszy też fakt, że trener kadry narodowej juniorów wytypował grajewskiego zawodnika do reprezentowania naszego kraju w kategorii 84 kg w turnieju międzynarodowym.

Gratulacje!
Cały też czas trwa nabór do sekcji zapaśniczej MOSiR Grajewo
Grupy treningowe:
- pierwsza grupa chłopców w wieku 10 - 14 lat
     * gimnazjum nr 3, ul. Konstytucji 3 Maja 23;  we wtorki i czwartki, w godz. 16.30 – 18.00;
- druga grupa dziewcząt i chłopców w wieku 10 - 14 lat
     * hala MOSiR, ul. Strażacka 2; we wtorki i piątki, w godz. 16.00 – 18.00

 
Zajęcia są BEZPŁATNE!
Serdecznie zapraszamy do zapisów i udziału w treningach.

MOSiR Grajewo


Komentarze (7)

Gratulacje Oskar. Życzę Ci dalszych sukcesów.

Gratulacje widać że grajewskie zapasy są mocne w Polsce !

Graty Oscar.Grajewskie zapasy nie sa takie mocne jakby moglo sie wydawac.Jeden zawodnik exportowy to za malo.Prosze trenerow o obiektywne sprawozdania ze wszystkich zawodow w ktorych startuja zawodnicy Mosir-u

Ta dyscyplina jest dla twardzieli, jeden na stu zostaje mistrzem. Wiem ile kosztuje taki sukces, a w szczegulnosci z takich malych miejscowosci jak Grajewo czy Szczuczyn. Bardziej doceniaja nas w Polsce niz w swoich mejscowosciach pozdrawiam zapasnik

Do zainteresowanego. Taki zawodnik jak Oskar to to Medalista mistrzostw Europy, i to jest jedyny Polak który tak wysoko zaszedł w kadetach w 20013r, więc jest czym się pochwalici. Każdy klub nie tylko zapaśniczy,ale i w innych dyscyplinach sportu mając zawodnika taki wysokiej rangi wystawia go na pierwszych miejscach okładek swojego klubu. jest to zawodnik godnie reprezentujący klub i dający wzór młodszym kolegom, którzy biorą przykład z niego, i też może kiedyś staną się" exportowi" . Odnośnie obiektywnego sprawozdania innych zawodników klubu mosiru to trzeba ściślej śledzic stronę, e-Grajewo. Ewentualnie dla mocno zainteresowanego podawanie wyników zapaśników nie jest opisywane tylko na jednej stronie internetowej nie korzystają tylko z jednego portalu. A jeśli nie to proszę udaci się do obiektu sportowego mosiru i o takie sprawozdanie wystarczy zapytaci a wyniki młodych Grajewskich zapaśników będą podane jak na tacy bo mają też czym się chwalic. I na koniec Dla zainteresowanego jeśli poda mi mejla sam osobiście za angażuję i postaram dla ciebie o obiektywne sprawozdanie z reszty " exportowych "zawodników, a nawet zawodniczek, nie biorąc pod uwagę Oskara.

Zaiteresowany zamień na MALKONTENT ( może być także LAIK ). Pomyśl zanim dodasz żenujący komentaż,to nie boli. Możesz zaistnieć pomagając - ale łatwiej kogoś kąsać po kostkach. Ludzie którzy zajmują się szkoleniem młodzieży dysponują mizernym budżetem to Pasjonaci i chwała im za to , że nie bacząc na przeszkody zajmują się wychowywaniem młodych ludzi. Jeśli nie możemy lub nie chcemy pomóc nie róbmy szkody. Ja jestem dumny ,że w tak małym ośrodku działają tacy ludzie i osiągają takie rezultaty , medale są ukoronowaniem ich pracy. Róbcie swoje i nie zrażajcie się anonimowymi pseudo-expertami. Podziękowania za pracę , którą nie zawsze wieńczą medale.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.