poniedziałek, 15 lipca 2024

Wiadomości

  • 19 komentarzy
  • 13535 wyświetleń

Brak ciepłej wody

W dniach 4 – 10 sierpnia br. nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej dla mieszkańców obsługiwanych przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Grajewie.

Przerwa spowodowana jest prowadzonymi przez PEC pracami konserwacyjno – remontowymi.
e-Grajewo.pl

niedziela, 14 lipca 2024

Dni Grajewa 2024

Komentarze (19)

to dzisiaj dopiero rano o tym piszecie barany ???

Wzorem lat ubiegłych w ogłoszeniu jest, że do 10 sierpnia a pewnie ciepła woda będzie szybciej... taką mam nadzieję

trudno najwyzej zarosniemy brudem hehe

W 21 wieku wstyd żeby nie było ciepłej wody czas najwyższy to zmienić

do janiczkoj: a co bys napuscil/ła gorącej na tygodniowy zapas? ;|

dobrze. moze ludzie naucza sie oszczedzac drogocanną wodę...

Droga mieszkanko Grajewa co roku jest przerwa w dostawie ciepłej wody w tych samych dniach chyba trzeba przynajmniej raz w roku oczyścić ciepłownię i podłączyć nowych mieszkańców zastanów się co piszesz.

rozmawialam dzis z pracownikiem cieplowni- maja tyle napraw ze nie uda sie im wczesniej dac wody... takze prosze nie liczyc na to ze po 3 dniach bedzie ceipla woda

Jak troche pomyslisz to brudem nie zarosniesz!!!!! Wystarczy zagrzac troche wody i juz mozna sie umyc!!!! Najpierw trzeba toche sie zastanowic zanim sie cos napisze!!!!-ale jak ktos woli brudem zarastac to prozse bardzo-droga wolna!!!

tylko co tu komentować Boguś ??

I w związku pogadą wysyp angin,zapalenia płuc u dzieci.A tak nawiasem mówiąc za najwyższy czynsz w Polsce mogliby się bardziej postarać!

W Polsce to za ciepła wode płaci sie tak samo, ceny ustala Urząd Regulacji Energetyki.To Ty się czasem zastanów, a jak nie jestes w temacie to sie nie odzywaj.

W Polsce to za ciepła wode płaci sie tak samo, ceny ustala Urząd Regulacji Energetyki.To Ty się czasem zastanów, a jak nie jestes w temacie to sie nie odzywaj.

dajcie w końcu to ciepłą wodę jest już 10

w Łomży MPEC ma dwa piece i nie robi żadnych przerw w dostawie ciepłej wody a w Grajewie dalej jak za ,,komuny". Dawno powinni pogonić zarząd grajewskiego MPEC-u

do Katek bo zamiast pracować to oni leżą, w takich sytuacjach pracuje się 24 h/dobę a nie 8, na czas przerwy zakręciłem zawór ciepłej wody na pionie i ani grosza nie zapłacę

zacofanie w innych miastach takie sprawy załatwiają w 2 dni u nas tydziń

do martin:to się przeprowadź!ciekawe ile wy pracujecie?czy też 24 gosz na dobę?

Jest 11 sierpnia,ale wody ciepłej nie ma........

chciałbym być takim takim fachowcem jak od spraw ciepłownictwa jak martin ,życie byłoby dużo prostsze

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.