środa, 29 marca 2023

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 11763 wyświetleń

Bieliki w Prostkach

Od pewnego czasu w okolicach Prostek zauważyć można bieliki. Kilka sztuk szczególnie upodobało sobie pobliskie tereny. Wójt gminy Prostki Bożena Bagan postanowiła wykorzystać ten fakt do promocji regionu.

 

Na fanpage'u www.facebook.com/prostki pojawiły się oryginalne zdjęcia ptaków opatrzone sloganem "zaleć do nas z lornetką" — zapraszające turystów do Prostek.
— Prostkowskie niebo jest otwarte — mówi Bożena Bagan, wójt gminy Prostki. — Bardzo nas cieszy tak obfita obecność bielików. Jesteśmy gościnni, zarówno dla bielików, jak i turystów, którzy przyjadą je zobaczyć.Zobacz więcej na stronach Gazety Olsztyńskiej: http://prostki.wm.pl/153205,Bieliki-promuja-Prostki.html#ixzz2Sua0wo4F

wtorek, 28 marca 2023

Kreatywna sobota w SP2

poniedziałek, 27 marca 2023

Niećkowo. "Warsztaty integracyjne"

Komentarze (1)

Prostki promują się wykorzystując orliki,a czemu nasi włodarze nie wykorzystają pięknych terenów z wieloma gatunkami chronionych ptaków nad naszym nieszczęsnym jeziorkiem Brajmura ?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.