środa, 25 maja 2022

Kultura i rozrywka

"Biebrzańska Feriolandia"

Biebrzański Park Narodowy zaprasza dzieci wraz z opiekunami do udziału w „„Biebrzańskiej Feriolandii”.

 

W programie:

24 stycznia br. (poniedziałek) – piesza wycieczka terenowa w poszukiwaniu tropów i śladów zwierząt, pod przewodnictwem edukatora Parku. 
Spotykamy się o godz. 10:00, na parkingu przy ścieżce edukacyjnej „Wokół Fortu IV Twierdzy Osowiec". W planie wycieczka ścieżką edukacyjną „Wokół Fortu IV”, na dystansie ok. 4,5 km.

25 stycznia br. (wtorek) – piesza ornitologiczna wycieczka terenowa, pod przewodnictwem edukatora Parku. 
Spotykamy się o godzinie 10:00, na parkingu przy ścieżce edukacyjnej „Brzeziny Kapickie”. W planie wycieczka ścieżką edukacyjną „Brzeziny Kapickie”, na dystansie ok. 5 km.

26 stycznia br. (środa) – warsztaty tworzenia makramy o tematyce przyrodniczej. 
Spotykamy się o godz. 10:00, w Centrum Edukacji i Zarządzania Biebrzańskiego Parku Narodowego, w Osowcu-Twierdzy 8. Czas trwania 2-3 h. 

27 stycznia br. (czwartek) – warsztaty decoupage o tematyce przyrodniczej.
Spotykamy się o godz. 10:00, w Centrum Edukacji i Zarządzania Biebrzańskiego Parku Narodowego, w Osowcu-Twierdzy 8. Czas trwania ok. 2 - 3h.

28 stycznia br. (piątek) – piesza wycieczka terenowa w poszukiwaniu zimowych owadów i śladów zwierząt. Spotykamy się o godzinie 10:00, w Miejscu Obsługi Rowerzystów „Barwik” przy Carskiej Drodze. W planie wycieczka ścieżką edukacyjną „Barwik” na dystansie ok. 3 km.

Uwaga ilość miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy.

 

Osoba przyjmująca zgłoszenia udziału i udzielająca informacji: Anna Maria Satkiewicz, Dział Edukacji i Udostępniania BbPN, e-mail: anna.satkiewicz@biebrza.org.pl

 

Przejazd we własnym zakresie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.