niedziela, 26 września 2021

Sport

  • 4 komentarzy
  • 2457 wyświetleń

Beata Kiluk: Niemożliwe nie istnieje!

Beata Kiluk: Niemożliwe nie istnieje!

Beata Kiluk, mieszkanka Grajewa, jest dowodem na to, że niemożliwe nie istnieje!

W rozmowie z e-Grajewo entuzjastka biegania opowiedziała o kulisach swojej pasji.


- Moja przygoda z bieganiem zaczęła się kilka lat temu. Zainteresowała mnie akcja "Pomoc łączona kilometrami", która powiązała w spójną całość dwie pożyteczne inicjatywy: pomocy chorym na mukowiscydozę oraz własnej aktywności fizycznej. Zaczynając, miałam z tyłu głowy obawy - czy powinnam biegać, jak na to zareagują inni? Jednak dzięki ogromnemu wsparciu, które otrzymałam od córek oraz znajomych, zdecydowałam się spróbować. - mówi o początkach Beata Kiluk.


- To była świetna decyzja, która bardzo pomogła mi zagospodarować wolny czas. Biegam dla siebie i jestem dumna z każdego pokonanego kilometra. Staram się wspierać swoim udziałem różnorakie akcje charytatywne,
angażujące społeczność biegaczy, jeżeli tyko jest ku temu okazja. W tym roku wzięłam udział w biegu charytatywnym "Wings for Life", z którego dochód przeznaczony jest na badania nad urazami rdzenia kręgowego. Wirtualna meta dogoniła mnie na jedenastym kilometrze. To niesamowite uczucie, móc wspomóc potrzebujących poprzez taką inicjatywę. - kontynuuje p. Beata.


- Zdecydowanie polecam bieganie wszystkim, którzy poszukują sposobu na rekreację w wolnym czasie. Taka aktywność wymaga wyłącznie jednego - dobrej chęci. Odnajdując ją, możemy odkryć przed sobą dotychczas nam nieznaną część siebie! - zachęca pasjonatka biegania.

Pamiętajmy - niemożliwe nie istnieje!

Dziękujemy za rozmowę. Życzymy, braku kontuzji oraz, aby problemy zostawały zawsze z tyłu, jak przebiegnięte kilometry!
e-Grajewo.pl

 

sobota, 25 września 2021

Jagiellonia - Lech Poznań 1:0

sobota, 25 września 2021

Akademia Piłkarska Warmia MOSiR Grajewo

Komentarze (4)

Znalezienie swojej pasji to nie tylko kwestia kariery i pieniędzy. Chodzi o znalezienie swojego autentycznego ja. Tego, którego pogrzebałeś pod potrzebami innych ludzi. Gratulacje Beatko,

Brawo Beata! Tak trzymaj!

Dziękuję bardzo i wzajemnie. Pozdrawiam cieplutko czytelników i redakcję ????????

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.