wtorek, 9 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 3070 wyświetleń

Bargłów Kościelny. Otwarto drogę sfinansowaną z Polskiego Ładu

W poniedziałek (27.06) w gminie Bargłów Kościelny oficjalnie otwarto pierwszą w województwie podlaskim inwestycję zrealizowaną dzięki programowi Polski Ład w województwie podlaskim.

Jest to prawie dwukilometrowy odcinek drogi w miejscowości Tajno Stare. Całość prac kosztowała 1,1 mln złotych. Gmina z własnych środków musiała wyłożyć jedynie 100 tysięcy złotych.

Do końca wakacji do użytku zostaną oddane dwie pozostałe inwestycje, na które gmina otrzymała dofinansowanie z pierwszego rozdania Polskiego Ładu, czyli kilometrową drogę we wsi Pruska oraz termomodernizację punktu przedszkolnego wraz z wymianą źródła ciepła w miejscowości Bargłów Kościelny.

 

 

Radio Bialystok

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (12)

A polski (nie)lad zostal sfinansowany przez Unie Europejska !

Bargłów potrafi Rajgród nie.

W tytule powinno być napisane, że otwarto kawałek drogi.

A unia wydrukowała i nam dała tak ? To tak jak PiS drukuje i daje 500 , 300 itd

2 km drogi i ksiądz poseł otwiera normalnie żal

Bo Bargłów Kościelny a Rajgród nie.

Dla tych co nie wiedzą ten polski ład jest finansowany przez BGK ze sprzedaży (tak to się ładnie nazywa) obligacji, które za kilka lat trzeba odkupić za wyższą cenę, czyli de facto jest to wszystko finansowane na kredyt. A ponieważ BGK zaciąga ten kredyt w imieniu rządu, który nie ma swoich pieniędzy a jedynie te co zabierze obywatelom, to spłacać będziemy my.

Kampania wyborcza pełną gębą! Oczywiście za nasze, a nie jakiś tam ład...

Nożycoręki sie nie oszczędza, wszak zasłużony jest bardzo. Tym przecinaniem wszystkiego i wszędzie, nie opuści ani kawałka żwirówki ani wychodka czy innej wiekopomnej budowli. Szkoda,że nie wziął małzowiny , podstarzale dzierlatki w odkasanych kiecach z bazaru i kapeluszach, no ale stare pudlo trzeba czyms nakryć!

A Zieliński to nie długo już kible publiczne zacznie otwierać ./

Tym razem oficjele ustawili się wzdłuż drogi bo wszerz się nie dało bo za wąska. Ciekawe czy jezdnia wytrzyma okres gwarancyjny?

Do "Do choop" ,potrafisz sie jasniej wyslawiac, conajmniej na takim poziomie, zeby mozna bylo zrozumiec o co tobie chodzi ?
Gdyby PiS drukowal euro i mial zgode na puszczenie do obiegu , to mielbysmy pisowski raj na ziemi; niestety nie bylby on dla kazdego dostepny- tylko dla wybranych.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.