poniedziałek, 26 lutego 2024

Kultura i rozrywka

"Andrzejki" w ZSS

Dnia 23.11.2016r w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie, dla uczniów tej szkoły zorganizowany został bal "andrzejkowy".

Chętnych do zabawy nie brakowało. Było dużo radości, śpiewu i tańca. Niektóre z dzieci przebrane były za postaci z bajki. Bal trwał już od godzin porannych. Pod okiem wychowawców uczniowie tańczyli i śpiewali. Panie z Klubu Seniora, które zostały zaproszone na to spotkanie, dbały o to, aby zapewnić uczniom wiele atrakcji. Były wróżby z jednogroszówką, wrzucaną do miski, jeśli rzut był trafiony, marzenie spełni się. Drugą zabawą, jaką panie zaprezentowały uczniom, były losy z wróżbami i oczywiście słodkie upominki i nagrody. Głównym organizatorem spotkania była Pani Jolanta Ciechanowicz - nauczycielka, z którą od wielu lat współpracuje nasz Klub Seniora.


Dziękujemy Pani za zaproszenia kierowane do naszej społeczności, za możliwość uczestnictwa w uroczystościach i zabawach. Jest to dla nas mile spędzony czas, tak naprawdę pośród "naszych wnuków",których już przy nas nie ma lub są zbyt dorośli.
Od uczniów kl.III b, otrzymaliśmy pamiątkowy obraz. 
"Andrzejki " były okazją  do dobrej zabawy, integracji i jednocześnie przypomnieniem tradycji i obrzędów ludowych.

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewskie spotkania z historią

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.