wtorek, 9 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 27 komentarzy
  • 4141 wyświetleń

Andrzej Duda odwiedził Zambrów

O kwestiach bezpieczeństwa militarnego i energetycznego mówił w czwartek (23.06) podczas spotkania z mieszkańcami Zambrowa prezydent Andrzej Duda. 

 

Prezydent podkreślił, że dwa lata temu, kiedy wszyscy zmagali się z pandemią koronawirusa, nikt nie spodziewał się, że będzie tak wiele problemów, jak obecnie i "że będą to problemy tak poważne". Podkreślił, że COVID-19 przestał być "tak straszliwie śmiertelnie groźny dla nas, dla naszego kraju", jak w latach 2020-2021.

 

Ale - jak dodał - zaraz po nim miał miejsce rosyjski atak na Ukrainę. 

 

Prezydent Duda zwrócił uwagę także na znaczenie regionalnych inwestycji infrastrukturalnych, jak tzw. domknięcie obwodnicy Zambrowa. "Sama budowa jest planowana, o ile pamiętam, na lata 2026-2028. Dzisiaj realizowane są prace planistyczne. Mam nadzieję, że nic ich nie zakłóci i że spokojnie ta budowa będzie mogła zostać zrealizowana na czas" - podkreślił.

 

Andrzej Duda mówił, że przyjechał do Zambrowa, by podziękować mieszkańcom za udzielone mu poparcie w dwóch kolejnych wyborach prezydenckich.

 

 

 

Radio Białystok

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (27)

Bo w Grajewie nie ma na co patrzeć.

PiS to nie jest zadna partia , to ideologia- "szanowny "panie Duda.

Brawo Panie Prezydencie !

PiS to nie jest zadna partia , to ideologia- "szanowny "panie Duda.

A kto jego tu wolal?

Cud mniemany czyli krakowiacy i zambrowianie.

Do ART - Niedlugo pobiora z magazynu mobilna fontanne i zainstaluja w parku solidarnosci oraz 3 ludzi z batarejkami zeby podswietlali bryze ( cieknacej) wody to bedzie na co popatrzec!!!

Przyjechal uczyc dzici i ciemny lud jak lamac kostytucje.

JUŻ się zaczyna. A babki w strojach ludowych przywiózł ze sobą? Żenada!!!

he he co naobiecywał, benzyne z dopłatami, żenada

Zaczyna turnee na pisowskich terenach. Ciekawe jakie beda obietnice przedwyborcze ile bedzie "plusow", po to,zeby zachecic jeszcze bardziej i umocnic w wierze elektorat po to, zeby zawasze byl wierny i glosowal na swieta partie !
Zgrzyt zebow i rozpacz zacznie sie jesienia,a punkt szczytowy infacji i kryzysu , czeka na nas zima.

I czego się czepiacie? Najważniejszy człowiek w tym dziwnym kraju ma prawo robić co chce. Konstytucja, a co to takiego? Kawałek papieru? a on przecież to kawał długopisu nadprezesa od schodków. Sorry za ten sarkazm.

Czekamy na her Tusk

Neon, "her " , to po dunsku, prawidlowo po niemiecku pisze sie - Herr. Natomiast , jesli piszesz uzywajac formy zwrotnej ,to pisze sie poprawnie: Herrn Tusk.
Kto ciebie uczyl niemieckiego ?

a kiedy dupiarz będzie jeździć po prowincji ?

Panowie Edek i Neon to "uczeni" zafascynowani telewizją Kurskiego, który potrafił "anulować" ślub kościelny (po kilkunastu latach od jego zawarcia) oraz żonę i dzieci. A swoją drogą, co Panowie sądzą o nieślubnych dzieciach?

ty xyz a ty masz dzieci?

dzieci jeszcze nabierze, dorosłych już nie

grajewianka ciebie to tylko komoruski albo dupiarz nabrać może!

Drodzy krytycy, żebyście bzdury wypisywali, to właśnie Pan Andrzej Duda jest Prezydentem Polski i basta.!

Danusia, masz racje piszac i dokonujac epokowego odkrycia za razem ze, pan Duda jest prezydentem (pisze sie mala litera) Polski, tylko zapomnialas dodac jeden bardzo wazny , istotny szczegol, ze jest najgorszym (obok L.Kaczynskiego i L. Walesy) prezydenem !

choop czy dla ciebie najlepsi to jaruzelski komorowski kwaśniewski? wiemy teraz czym pachniesz!

choop czyli jesteś komunistą !

latawiec, "Głupcy już wiedzą to, czego rozpaczliwie poszukuje mądry." Istnieja dwie rzeczy nieskonczone- Wszechswiat i ludzka glupota !

Latawiec.... to ty nie wiesz?,ze PiS budujac kaczokomune /piso-bolszewizm, probuje z nas zrobic komunistow. Widac po twoim chlamie, ze w twoim skrajnym przypadku i w przypadkach do ciebie podobnych odnosi same sukcesy !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.