środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 12524 wyświetleń

Akcja "Prędkość"

21 lutego 2008 miały miejsce wspólne działania Policji i Straży Granicznej oraz Straży Miejskiej w Grajewie przy wykorzystaniu ich pojazdu i fotoradaru. Akcja pod kryptonimem „Prędkość” była prowadzona na terenie województwa. Placówka Straży Granicznej w Budzisku współpracuje z Komendą Powiatową Policji w Grajewie i podobne działania, rozpoczęte w lutym br., będą powtarzane.

- W czasie dzisiejszych działań w miejscowości Guty funkcjonariusze KPP zatrzymali nietrzeźwego kierującego, a podczas kontroli przy ul. Kopernika w Grajewie prędkość była przekraczana wielokrotnie, np. 108, 114km/h przy dozwolonych w tym miejscu 50 kilometrach na godzinę. Na wylotach miast umieszczone są informacje o kontroli prędkości, kierujący powinni liczyć się z tym, że może być ona przeprowadzana w każdej chwili i wykonane zdjęcie pojazdu. Kierowcy nie mogą zapominać o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego – informuje B. Hirniak z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.

e-Grajewo.pl

 

środa, 19 stycznia 2022

Ambulans za ponad 1 mln złotych

Komentarze (9)

z przepisów drogowych robimy sobie jaja ciągle powtarzamy że każdy piesio to faja ...
nic juz tego nie zmieni zawsze bedzie predkosc na ulicach bo rowna sie z adrenalina ! pozdro

Czy wolno parkować samochody na pasach zieleni dotyczy to straży miejskie i jak widać straży granicznej bo normalny człowiek to zostanie ukarany.

Czy Straż Graniczna nie odrużnia pasa zieleni od pasa drogowego to chyba też łamianie prawa

jesli straz miejska nie moze odczzytac numerów rejestracyjnych samochodu zaparkowaneo na pasie zieleni to podaje numer rejestracyjny HWA A341 PROSZE UKARAC KIEROWCE TEGO SAMOCHODU I NAPISAC O WYMIARZE KARY NA E-GRAJEWO. Pozdrowienia dla komendanta strazy miejskiej i granicznej

Mają tyle miejsca a muszą zaparkować na pasie zieleni smiech

Ja to widzę ze straznik był na miejscu takze pewnikiem zareagował na wykroczenie-postój na pasie zieleni

.Mimo próśb ,aby zrobić cos z zaparkowanymi na trawniku samochodami nic nie zrobiono.Do dziś jest to samo.Mam na myśli os.Południe i trawnik przed blokiem 18.

tam nie ma żadnej zieleni poprostu jest to wysepka i jak widać wypełniona piaskiem. Gdzie wy bałwany.. widzicie tam zieleń, ..

Go .. ty jesteś ba...n . Wysepka to właśnie pas zieleni

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.