Wieści z "Gwiazdy"

W dniach 17-18 kwietnia 2015 roku w Chełmie odbył się Ogólnopolski Turniej UKS Młodzików w stylu klasycznym oraz Młodziczek w stylu wolnym, w którym uczestniczyły trzy ekipy z Ukrainy. Szczuczyńską „GWIAZDĘ” reprezentowało 8 dziewcząt i 4 chłopców.

Na pochwałę zasłużyły sobie nasze dziewczęta, które drużynowo zajęły 3 miejsce na 22 ekipy biorące udział w zawodach ustępując jedynie ekipie z Lwowa ( Ukraina) i ekipie AKS Piotrków Trybunalski.

Indywidualnie dziewczęta zajęły : Renata Gutowska – piąte miejsce w kat. do 32kg, Ewelina Gąsiewska- trzecie miejsce w kat. do 34kg, Paulina Tyszka- piąte miejsce w kat. do 40kg, Zielińska Kinga- 12 miejsce w kat. do 44 kg, Emilia Bagińska- drugie miejsce w kat. do 48kg, Zuzanna Łukowska- ósme miejsce w kat. do 52kg, Oliwia Żebrowska- 13 miejsce w kat. do 52kg i Magdalena Bagińska- drugie miejsce w kat. do 67kg.

Medal koloru brązowego wywalczyła również w kat. do 57kg Julia Łochowska – wychowanka szczuczyńskiej „ Gwiazdy” – obecnie reprezentująca Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Kraśniku. Bliski medalu był również Martin Wesołowski w kat. do 73kg, zajął on jednak ostatecznie 5 miejsce.

Pozostali chłopcy walczyli dzielnie, lecz nie sprostali wymogom stawianym przez rywali.