czwartek, 28 października 2021

Oferty i promocje

  • 14 komentarzy
  • 59193 wyświetleń

Tomograf Grajewo

Tomograf Grajewo

T O M O G R A F     G R A J E W O 
NZOZ EKOLEX

k r ó t k i e    t e r m i n y !

Pracownia tomografii komputerowej w Grajewie ul. Konstytucji 3 Maja 34 wyposażona jest w nowoczesny tomograf komputerowy firmy Siemens Somatom Scope  zapewniający szeroki zakres badań (chirurgicznych, neurologicznych, onkologicznych i ortopedycznych) o wysokiej rozdzielczości obrazu i niskiej dawce promieniowania w trakcie badania.


Wykonujemy:
  TK głowy
  TK kości
  TK kręgosłupa
  TK klatki piersiowej
  TK jamy brzusznej
  TK miednicy
  Angiografię głowy
  Angiografię klatki piersiowej
  Angiografię aorty
  Angiografię tętnic kończyn dolnych
  Angiografię tętnic szyjnych


Pracowania TK wykonuje BEZPŁATNE  badania dla pacjentów z poradni (NFZ) oraz badania płatne.
 

Rejestracja / informacja
NZOZ EKOLEX
tel.: 607 146 701
Pracownia Tomografii Komputerowej znajduje się na terenie Szpitala w Grajewie przy ul. Konstytucji 3 Maja 34środa, 27 października 2021

Uwaga nowa wycieczka! - zaprasza Travelplanet

wtorek, 26 października 2021

TAXI Grajewo tel. 512 760 195

Komentarze (14)

Super tylko kto opiszę to badanie

Jakiś cennik badań prywatnych ?

Poproszę cenę TK jamy brzusznej.

informacja
NZOZ EKOLEX
tel.: 607 146 701 lub 86 272 32 71 w. 239
pon. – pt. od 7.30 do 15.00

Chciałam zrobić badanie prywatnie . Byłam z prywatną wizytą u lekarza po skierowanie. Nie dostałam skierowania . To jakaś parodia . Lekarz lepiej wie czy boli mnie głowa czy nie.

Do: ana. Podpowiem tobie. Jeśli miewasz częste bóle głowy to pomyśl czy to czasami nie od kręgosłupa. Wtedy skorzystaj z masażu będzie taniej i szybciej.

Do: ona
zawsze można też iść do szamana XD

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, byłem tam dokładnie tydzień temu gdyż chciałem zrobić tomografię i zapłacić na miejscu tak jak ma to miejsce tutaj pięknie napisane, powiedzieli, że przyjmują tylko i wyłącznie ze skierowaniem. Proszę usunąć te ogłoszenie i nie robić z ludzi idiotów i nie wprowadzać w błąd.

...badania prywatnie za okazaniem "skierowania". (wrona - czytanie ze zrozumieniem się kłania) :)

Badania TK w całości finansowane przez NFZ wykonuje się na podstawie skierowania wystawionego przez lekarza pracującego w zakładach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (np. poradni specjalistycznej) mających podpisaną umowę z NFZ. Zgodnie z aktualnymi przepisami, każdy pacjent kierowany na badania powinien posiadać skierowanie od lekarza, dotyczy to także badań prywatnych.

Czy idziesz prywatnie czy zNFZ to musisz miec skierowanie ja robilam w Suwalkach prywatnie rezonans glowy i tez musialo byc skierowanie to nie jest tak ze chcesz sobie zrobic tomograf i ci robia

W Piszu robiłam rezonans magnetyczny prywatnie bez skierowania

To ja nie wiem co to za rezonans i na jakiej podstawie Ci go zrobili o tym decyduje lekarz nawet jak idziesz prywatnie musi mieć podstawę to nie jest badanie ot tak sobie

ja dzisiaj robiłam TK klatki piersiowej i bez problemu ze skierowaniem wykonali

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.