Tenis stołowy

aktualizacja: 2020-10-04 19:57:48     nr wiadomości: 43581     przeczytano: 2228     Ilość komentarzy komentarze: 0

Tenis stołowy - mistrzostwa województwa juniorów.

Zmaganiami o tytuły za miniony sezon w Wysokiem Mazowieckiem najlepsi tenisiści stołowi  województwa podlaskiego zakończyli swoją rywalizację a większość z nich po raz ostatni w tej kategorii wiekowej a w nowym 2020/2021 wystąpią już jako młodzieżowcy i startować będą z seniorami. Krystian Maciorowski i Daniel Puhacewicz – zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie wywalczyli najwyższego stopnia podium ale stawali na nim kilkukrotnie.

Krystian z Danielem wywalczyli srebro w grze drużynowej i brąz w grze deblowej oraz Krystian Maciorowski z Izabelą Wysmułek z AZS Łomża srebro w grze mieszanej.                      

W połowie października rusza II liga i przed turniejami klasyfikacyjnymi w swoich kategoriach wiekowych już w 2020/2021 młodzi zawodnicy MOSiR będą mogli doskonalić swoje umiejętności rywalizując z najlepszymi zawodnikami województwa w rozgrywkach drużynowych.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.