wtorek, 19 marca 2024

• 6921 wyświetleń

Tenis stołowy

KRYMSKI OBRONIŁ DEBLOWE ZŁOTO

Po zmianach w kalendarzu rozgrywek indywidualnych na sezon 2020/2021, w Białymstoku rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym seniorów. Z uwagi, że w turniejach seniorskich mogą startować zawodnicy z kategorii młodzieżowych w mistrzostwach tych było 56 startujących. W rywalizacji o tytuły mistrzów województwa udział wzięli najlepsi zawodnicy, reprezentanci rozgrywek od  II ligi po superligę tenisa stołowego.

Spośród startujących zawodników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie najlepszy wynik osiągnął Marek Krymski, który w grze deblowej z K. Smolukiem- ATS Białystok zdobył mistrzostwo województwa. Należy przypomnieć, że w ubiegłym roku Krymski i Królewicz – MOSiR byli najlepsi w województwie w tej kategorii w grze deblowej.

Na 28 par deblowych wysokie bo IX miejsce wywalczyła grajewska para Janiszewski S.+ Zawistowski M. W turnieju gier pojedynczych grajewscy seniorzy wywalczyli: IX miejsce Krymski a junior Janiszewski S.- 17 miejsce, pozostali znaleźli się w połowie stawki startujących.