niedziela, 26 września 2021

Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 9936 wyświetleń

Otwarcie dworca PKP

Kolejny nowoczesny dworzec kolejowy w naszym województwie, po trwającej 59 tygodni budowie, od dziś służy mieszkańcom w Bielsku Podlaskim.

Innowacyjny dworzec systemowy zastąpił stary obiekt, którego budowa rozpoczęła się pod koniec lat 80. XX w.

Komentarze (16)

co mnie obchodzi Białystok w Grajewie dworzec niech otworzą a nie bilety u konduktora się kupuje tyle pieniędzy poszło na okna i dalej stoi pusty wstyd że tak piękny zabytkowy dworzec stoi nieczynny

Hahaha ,ale się uśmiałam,zamiast nowego dworca zobaczyłam paru w garniturkach ,osoby duchowne no i chyba w tle jakiś wagon.Pytam co to było:otwarcie? ale czego?

Kurcze! A ja myślałem, że chodzi o dworzec w ...Grajewie.

....a kiedy otwarcie DWORCA PKP w Grajewie????????

Tylko trzech duchownych, to nie będzie dobrze działał. A tu pan Minister w pierwszych słowach, że to dzięki Dudzie, przecież powiedziane było, z funduszy PKP i UE. Propagandę się uskutecznia.

Dworzec trzeba zrobić,
Szybko się wyrobić,
Pity bieda nie nastanie,
Odbudować dworzec, to nasze zadanie.

Ja tez myslalem ,ze dworzec w Grajewie... no i zawiodlem sie- niestety !

A co mnie to obchodzi ?? jakiś dworzec w Bielsku .. to e bielsk czy e grajewo

Wielbiciel confetti jak zawsze w pierwszym rzędzie. Ten to niezniszczalny i niezatapialny.

A co mnie obchodzi Bielsk Podlaski? W Grajewie nie ma nawet dworca PKS... Brak porządnych przystanków, żeby się schronić przed deszczem, wiatrem, śniegiem czy choćby w upalny dzień przed słońcem. Nad tym trzeba pomyśleć a nie pisać jak inni mieszkańcy mają teraz dobrze. Niech mają, niech się cieszą. Przynajmniej widzą na co są pieniądze przeznaczone i mają z tego korzyść.

Ja tez sadze ze nasz Grajewsk dworzec powiniem byc pieknie odnowiony Czas pomyslec i cos za dzialac w tej spr. To powinna byc nasza wizytowka

O Grajewie coś piszcie. Kity wciskacie z całego regionu. Co nas to obchodzi? Od wiadomości regionalnych są inne portale. Jeszcze ten nagłówek sugerujący że to u nas. Ręce i nogi opadają.

No właśnie kiedy będzie dworzec w Grajewie? Kiedyś tam miałam praktyki na kuchni miłe wspomnienie tylko zostało

Za 2 lata rozpocznie się budowa dworca w Grajewie pewnie od wymianie stolarki i na koniec dachu a to będzie okres przedwyborczy i dużo miejsc pracy wtedy będzie się tworzyło a i jeszcze rewitalizacja placu n-podleglosci.....

Kto taki madry karmi nas Grajewiakow dworcami w innych miastach, a Grajewo co wypadlo sroce z pod ogona, pytam co z Grajewskim 147 letnim zabytkowym, dzieki ktoremu sa obecne zaklady pracy, a nie widac nowych zakladow, dworzec w ruinie, tylko wozowce w glowie a kto bedzie w nich mieszkal jak nie ma gdzie pracowac i jak dojechac gdzie drogi ????

Będziemy pracować w Szczuczynie, w grajewie nic się nie opłaca,

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.