Oryginalne pomysły na prezent dla dziadków

aktualizacja: 2021-06-07 10:49:49     nr wiadomości: 45906     przeczytano: 267     Ilość komentarzy komentarze: 0

Zakup prezentu wcale nie jest prosty, nawet gdy dobrze znamy jubilata. Mimo szczerych, chęci, czasami brakuje nam pomysłu na idealny upominek. Wystarczy jednak zajrzeć do Internetu, by znaleźć tam mnóstwo inspiracji.

   
 
Weekendowy wyjazd nad morze albo w góry 

Chcesz zaskoczyć swoich dziadków? Zafunduj im weekend w pięknym kurorcie ze SPA. Mnóstwo hoteli godnych uwagi położonych jest w malowniczych miejscowościach blisko natury. Dziadkowie z pewnością będą zadowoleni. Wizyta w salonie SPA pozwoli się zrelaksować i odpocząć. Hotele położone w nadmorskich i górskich miasteczkach często usytuowane są w lesie, gdzie jest cicho i spokojnie. Warto wspomnieć, że niektóre kurorty aranżują przestrzeń dla gości, na terenie obiektu można znaleźć miejsca spacerowe, jeziorka, ławeczki.  

Zabawne upominki z grawerem 

Prezenty nie zawsze muszą być całkiem serio. Świetnym pomysłem są upominki z przymrużeniem oka. Przykładem są laski z dzwonkiem od giftmania.com.pl, które doskonale nadają się na przyjęcie. Laski są wykonane z drewna i posiadają uchwyt na napój. Taki upominek na pewno rozbawi gości i przypadnie do gustu jubilatowi. W ofercie dostępne są laski z dedykacjami dla “Super Dziadka”, “Pana Domu”, “Kierownika Imprezy” czy “Solenizantki”. Zabawne gadżety ubarwią przyjęcie i zaskoczą dziadków. Alternatywą dla mocno imprezowego upominku mogą być puchary i medale z grawerem. Statuetki dla “Super Babci” i “Super Dziadka” na pewno ich ucieszą. Wiele dowcipnych prezentów dostępnych jest na stronie giftmania.com.pl. Zakup takich prezentów jest bardzo wygodny, transakcja odbywa się online, a przesyłka dostarczana jest pod wskazany adres.  

Bilety do teatru albo do kina

Dziadkowie z pewnością ucieszą się z biletów na wydarzenie kulturalne. Wieczór w teatrze i spotkanie ze sztuką na pewno wywoła na ich twarzy uśmiech. Alternatywą może być kino lub kabaret w zależności od upodobań jubilatów. Warto jednak wychodzić poza schematy i wybierać inne upominki niż tradycyjne czekoladki i wino. Wieczorne wyjście na pewno pozostanie w pamięci dziadków na długi czas. Poza tym, sztuki w teatrach są zawsze wysokiej jakości i obecność na takim wydarzeniu jest niemałym przeżyciem.  

Zawsze dobrym uzupełnieniem prezentu są kwiaty i słodycze. Warto jednak wykazać się inwencją i kreatywnością, by były one jedynie dodatkiem do fantastycznego prezentu. Dzięki Internetowi spektrum możliwości upominkowych znacznie się powiększyło. Bilety, zaproszenia i vouchery można nabyć na dedykowanych platformach. Istnieją nawet specjalne strony prezentowe z oryginalnymi atrakcjami. Jeśli dziadkowie lubią adrenalinę, można zafundować im wizytę na strzelnicy, lot na paralotni, skok na bungee albo lot balonem.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.