Kronika 997

aktualizacja: 2021-04-09 12:35:01     nr wiadomości: 45339     przeczytano: 2380     Ilość komentarzy komentarze: 0
  • Minionej doby podlascy policjanci zatrzymali zatrzymali 9 sprawców przestępstw, w tym 3 nietrzeźwych kierowców. Na drogach doszło do 2 wypadków, w których 2. osoby zginęły a rannych zostało 5 osób.  Policjanci interweniowali 533 razy.

 

  • W środę (7 kwietnia) w Dulkowszczyźnie, w gminie Lipsk, zderzyły się dwa auta. Jedna osoba nie żyje, pięć trafiło do szpitala.

Do wypadku doszło po godzinie 17 w rejonie miejscowości Dulkowszczyzna w gminie Lipsk w powiecie augustowskim. Zderzyły się tam dwa samochody - mercedes sprinter oraz vw transporter.
59-letni pasażer volkswagena był reanimowany na miejscu, niestety nie udało się go uratować. Druga osoba zmarła już po przewiezieniu do szpitala - to 54-letni mężczyzna.
- Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący mercedesem sprinter prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu vw. W wyniku zdarzenia 5 osób trafiło do szpitala. 1 osoba, pasażer volkswagena, był reanimowany na miejscu. Niestety mężczyzna zmarł - relacjonują policjanci z biura prasowego komendy wojewódzkiej w Białymstoku.
Spośród piątki uczestników - jeden zmarły i jeden ranny to mieszkańcy Rajgrodu.

 

  • Oszuści internetowi stosują różne metody, aby w szybki sposób wyłudzić pieniądze. Tym razem ofiarą oszustów padła kolnianka. Kobieta straciła ponad 7 tysięcy złotych. 27-latka uwierzyła w historię oszusta, który podał się za pracownika banku i poinformował, że środki na jej koncie wymagają dodatkowej ochrony.
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.