wtorek, 27 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 13957 wyświetleń

„Uczniowie z klasą”

 Zespół Szkół w Wojewodzinie posiada tytuł „szkoły z klasą”, pracują tam „nauczyciele z klasą”, a wkrótce rozdawane będą dyplomy dla „uczniów z klasą”. O to zaszczytne miano ubiegały się w tym roku szkolnym dwa 6-osobowe zespoły: pierwszy w kategorii „Badam świat” pod opieką p. K. Bielińskiej i drugi pod hasłem „Pomagamy innym”, którym zajmowała się p. K. Ołdakowska. W skład I zespołu weszły następujące osoby: Katarzyna Synarska, Marlena Sienkiewicz, Monika Sołowianiuk, Marcin Szymkiewicz, Andrzej Sokołowski, Paweł Baryła. Natomiast w skład II zespołu weszli : Sylwia Ziarko kl. II TH
Monika Adasiewicz kl.II TH, Ewelina Lekenta kl.II TH, Anna Osipińska kl III TH, Paulina Jórska kl.III TH.

W środę 25.04.2007r na długiej przerwie obydwie grupy zaprezentowały efekty swojej całorocznej pracy. We wnęce, na pierwszym piętrze obok kaskady wodnej odbyła się wystawa pt. „Śladami krzyży i kapliczek” oraz przedstawienie działalności szkolnego koła PCK. Zwiedzanie galerii zdjęć poprzedziło krótkie wystąpienie reprezentantów poszczególnych zespołów. Następnie uczniowie poprosili pana dyrektora i wicedyrektora o uroczyste przecięcie wstęgi. Tym symbolicznym gestem p. Choynowski i p. Szymkuć dokonali otwarcia wystawy. Licznie zgromadzona społeczność uczniowska z zaciekawieniem oglądała materiały  przygotowane przez swoich kolegów. Zwiedzający chętnie też brali udział w ankiecie dotyczącej stosunku młodych ludzi do przydrożnych krzyży i kapliczek, które są nieodłącznym elementem naszego regionalnego pejzażu. „Uczniowie z klasą” udowodnili w ten sposób, że nauka może być fascynującym wyzwaniem. Miejmy też nadzieję, że wydarzenie to zachęci pozostałych uczniów do uczestnictwa w podobnych projektach.

Katarzyna Bielińska i Katarzyna Ołdakowska

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewskie spotkania z historią

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

Komentarze (4)

Gratuluję Nauczycielom i Uczniom, którzy uzyskali tytuł "Uczniowie z klasą". Grupa uczniów z Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie pod nazwą "BENE-REGESZ" pod opieką P. Zofii Piotrowskiej również uzyskała ten zaszczytny tytuł.Ogromne przedsiewziecie, które wymagało wiele godzin pracy.Szczególny ukłon do wszystkich OPIEKUNÓW, którzy reprezentują wartości PRAWDZIWEGO BELFRA.
Marzena Joanna Sulkowska

no fajne zdjecia a ta blądynka to kasia uczy polskiego super bara

fajnie bylo hehe:P:P

Nie dziwią mnie już inwencje Pani Kasi. Zawsze potrafi zachęcić, nas uczniów, do podjęcia wysiłku i jeszcze zrobi to w taki sposób, że nasza praca sprawia nam satysfakcję. Deklaruję się na przyszłość: Pani Kasiu, jeśli znów będzie miała Pani jakiś pomysł, z ogromną chęcią przyłączę się do jego realizacji.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.