wtorek, 28 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 12 komentarzy
  • 9955 wyświetleń

„SLASH” tańczy dla ...

Prezentację grupy Jagiellonii Białystok, która miała miejsce 14.07.2013r. w Białymstoku przed Teatrem Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki, uświetnił występ zespołu tanecznego „SLASH” z Miejskiego Domu Kultury w Grajewie.

Dziewczęta wystąpiły dwukrotnie: przed prezentacją kadry piłkarzy i sztabu szkoleniowego, reprezentując barwy klubowe Jagiellonii Białystok oraz zatańczyły w strojach „Jaguś” po prezentacji piłkarzy.

Tancerki z zespołu „SLASH” spisały się znakomicie, pomimo niesprzyjającej pogody.

Gratulujemy występu i dziękujemy za wspaniałą prezentację naszego miasta.

Dziękujemy również instruktorom za przygotowanie do prezentacji tanecznych.

MDK

poniedziałek, 27 maja 2024

Spotkanie z Krówką Matyldą

Komentarze (12)

Czyżby zespół SLASH powstał w miejsce Tamburmajorek?! Jeśli tak, to wielka szkoda! Dziwna sprawa, że wszystko za dzieje się z polecenia nowych władz MDK, które pojawiły się wraz z nowym burmistrzem. Bardzo żałuję, że już, jak się domyślam, nie będę mogła zobaczyć Tamburmajorek na scenie...

pozdrowienia dla p.magdy i p.grzesia ,,,tesknie za wami nikola..

aaa dla mnie SLASH jest świetnie tanczacym zespołem !

Zespół SLASH od września zastąpił Tamburmajorki.
Szkoda, że Tamburynki już nie wystąpią, ale SLASH jest także dobrym zespołem jak na zespół początkujący.

Tamburmajorki tańczyły tańce widowiskowe, a SLASH tańczy tańce bardziej nowoczesne i takie które potrafią rozruszać publiczność sama wiem bo kilka ktornie byłam na ich wystepie i naprawde jest na co patrzec i tanczą świetnie dynamicznie i równo. Aaa to ze nie ma juz Tamburmajorek to nie jest ich wina. Gratuluję dla instruktorów że w tak krótkim czasie nauczyli tak dużo :)

bardzo dobrym bym powiedziała nawet,,, we wrzesniu jadą do Rosji na występ... :))) gratuluję instruktorom :))

Absolutnie nie sugeruję, że to wina zespołu SLASH. Gratuluję dziewczynom! Oby odnosiły jak najwięcej sukcesów. :) Można mieć jedynie żal do dyrekcji MDK. Przychodzi burmistrz na jedną kadencję (bo pewnie drugi raz nie zostanie wybrany) i przeprowadza się radykalne zmiany. Zespół istniał przez kilkanaście lat, miał ogromny dorobek i tak po prostu został rozwiązany przez czyjeś widzimisię. To smutne, Pani Dyrektor, Panie Burmistrzu.

Do Zawiedzionej to nie tylko decyzja MDK ale i również pani która prowadziła Tamburynki.. A z tego co słyszałam dziewczęta są zadowolone że mogą repreentować miasto na Tamburynkach miały 3/47wystepy na rok a w tym miały 9. Życzę wam dziewczynki abyście odnosiły sukcesy większe niż do tej pory i powodzenia w Rosji jak wyżej przeczytałam :)

gratuluję dziewczyny bardzo miło się was ogląda co prawda jesteście tak wszystkie do siebie podobne tak chude ze na scenie ciezko mi jest rozpoznać ktora to ktora. Gratuluję i czekam na występ w GRAJEWIE

Z dziewczyn to fajne laski

SLASH kiedy wystąpicie w Grajewie ?

Rzeczywiście szkoda, że nie ma już Tamburmajorek bo Pani Szabat rzeczywiście świetnie prowadziła ten zespól :) aczkolwiek uwazam, że SLASH jest rownie preżnie pracująca grupa ktora CIĄGLE SIE ROZWIJA :) życzę powodzenia w Rosji :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.