wtorek, 28 czerwca 2022

Sport

  • 4 komentarzy
  • 9752 wyświetleń

„Piłkarska Kadra Czeka”

25 Ogólnopolskiego Turnieju Chłopców „Piłkarska Kadra Czeka ” im. Stanisława Tymowicza 9 Ogólnopolskiego Turnieju Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka ” FINAŁ TURNIEJU POWIATU GRAJEWSKIEGO

I. C E L 1. Upowszechniani kultury fizycznej i sportu poprzez popularyzację piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży w środowisku wiejskim. 2. Przegląd i wstępna selekcja uzdolnionych ruchowo dzieci i młodzieży do uprawiania piłki nożnej oraz dalszego szkolenia w sekcjach klubowych. 3. Promowani wyróżniających się młodych piłkarzy do szkolenia centralnego w systemie selekcyjnym Polskiego Związku Piłki Nożnej.

II. ORGANIZATORZY i WSPÓŁORGANIZATORZY 1. Ministerstwo Sportu i Turystyki 2. Krajowe Zrzeszeni Ludowe Zespoły Sportowe 3. Wojewódzkie Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe 4. Polski Związek Piłki Nożnej 5. Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Grajewie 6. Starosta Powiatu Grajewskiego 7. Miejski Ludowy Klub Sportowy „WISSA” Szczuczyn

III. UCZESTNICTWO 1. Udział w turnieju biorą drużyny chłopców i dziewcząt będąc członkami LZS. 2. Do rozgrywek uprawnieni są: - w kategorii chłopców: urodzeni w 1994 r. i młodsi - w kategorii dziewcząt: urodzone w 1994 r. i młodsze

IV. TERMIN I MIEJSCE Turniej eliminacji powiatowych odbędzie się w dniu 30 kwietnia 2009 roku w Szczuczynie ul. Grunwaldzka 2 . Początek godz. 9,oo.

 Dokładny regulamin znajduje się na stronie www.lzs.pl

 

 

ZMIANA TERMINU ROZGRYWEK TURNIEJU 

 W związku z pokrywającymi się datami imprez sportowych powiatowych 25 Ogólnopolskiego Turnieju Chłopców „Piłkarska Kadra Czeka ” im. Stanisława Tymowicza 9 Ogólnopolskiego Turnieju Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka ” FINAŁ TURNIEJU POWIATU GRAJEWSKIEGO zostanie rozegrany 30 kwietnia. 2009 roku. początek godz. 9.oo. Dalsze punkty regulaminowe pozostają bez zmian.

Komentarze (4)

Proponuję organizatorowi zaznajomić się z terminami innych imprez sportowych na terenie powiatu i nie nakładać terminów. W ten sposób niektórzy zainteresowani już na starcie stoją przed koniecznością wyboru--- w tym roku albo Wojewodzin albo Szczuczyn? Wystarczy przesunąć termin a zainteresowanie będzie większe (chyba że własnie o to chodzi)

Panie Prezesie, a mówią, że oczytany z Pana człowiek...?

czemu tylko 1994 a nie 1993 rok może startowac to nie sprawiedliwe wnosze sprzeciw tak nie może być

Zmiana terminu na 30 kwietnia 2009 r. Regulamin bez zmian.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.