czwartek, 28 września 2023

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 7545 wyświetleń

„DWÓJKA” w TVP

„DWÓJKA” W TELEWIZJI TVP


Całkiem niedawno gościliśmy TVP w Naszej szkole, a teraz to My mieliśmy możliwość wyjazdu do studia nagrań TVP. 
6 listopada 2016 roku klasa VI A z Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie miała możliwość i przyjemność wyjazdu do Warszawy na nagranie do programu „HIT HIT HURA”. W programie bierze udział Nasza utalentowana koleżanka z klasy Aleksandra Czaplicka, która bardzo miło, Nas jako klasę zaskoczyła i zaprosiła do studia nagrań, za co dziękujemy!
    Podczas takiego pobytu mieliśmy możliwość zobaczyć jak powstaje program telewizyjny, zaobserwować co dzieje się na scenie, jak kamery nie pracują, jak powstaje scenografia, przygotowania uczestników do występu, próby. Ponadto mogliśmy, w czasie krótkich przerw, zwiedzić studio i zapoznać się i porozmawiać z uczestnikami programu, zrobić pamiątkowe zdjęcia, jak również zobaczyć „na żywo” jury programu tj. Edytę Górniak, Hirka Wrona, Bartka Ceboń. 
Nagranie do 11 odcinka programu trwało osiem godzin, ale trzeba przyznać, że to był bardzo miło spędzony czas. Nasza OLA występowała podczas nagrania w duecie śpiewając piosenkę Edyty Górniak „Dumka na dwa serca” i w chórze.  Naszym zadaniem jako klasy  było dodać otuchy oraz wsparcia Oli podczas występu, związku z tym przygotowaliśmy specjalnie dla Aleksandry transparent, na którym umieściliśmy hasło „ZAWSZE I WSZĘDZIE, OLA HITEM BĘDZIE” oraz każdy z Nas miał koszulkę zakupioną na tę okazję z logo „OLA NA IDOLA”. Wszystkim nam zależało na tym , aby Ola czuła się dobrze, czuła, że ma w Nas wsparcie i zaśpiewała tak pięknie jak zawsze!
    Klasa VIA pragnie bardzo podziękować Pani Dyrektor Barbarze Ciszewskiej za wsparcie oraz Pani Alicji Cisło za wykonanie nadruków na koszulkach.
Wyjazd tego rodzaju uważamy za bardzo udany, pouczający i możemy śmiało stwierdzić, że uczestnicy programu są to osoby, które nie tylko świetnie się bawią podczas takich nagrań, ale wymaga to od nich dużego wysiłku, poświęcenia, czasu wolnego, pracy, a przede wszystkim nauki. Dlatego wszystkim uczestnikom programu, a zwłaszcza Naszej Oli gratulujemy i życzymy dużo sił i zdrowia, a przede wszystkim dużo wytrwałości w dążeniu do spełniania marzeń. - Pozdrawiamy Klasa VIA wraz z wychowawcą

Komentarze (3)

Kochani z Wami wszystko wydaje się możliwe i prostsze!!Dziękuję za wsparcie.Najlepsza Szkoła!

Była dziewczyna ze Szczuczyna w programie rozrywkowym i Grajewo też się doczekało .
Brawo Ola !!!!

Miło oglądać znajome twarze w TV !Gratulacje

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.