"Autobus Energetyczny"

aktualizacja: 2016-04-19 15:00:05     nr wiadomości: 28145     przeczytano: 7353     Ilość komentarzy komentarze: 0

19 kwietna br. na placu przed Urzędem Miasta w Grajewie zaparkował Autobus Energetyczny - "mobilne laboratorium", wyposażone w modele, makiety, prezentacje przedstawiające najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie poszanowania energii.

Realizacja projektu "Autobus Energetyczny – mobilne centrum edukacyjno – informacyjne przeciwdziałania zmianom klimatu" ma na celu zwiększenie świadomości społecznej odnośnie przyczyn i zmian klimatycznych, sposobów przeciwdziałania tym zmianom a także zachęcenie każdego odbiorcy do podejmowania kroków w codziennym życiu i otoczeniu - na rzecz zapobiegania zmianom klimatu.
 

Porada na dzisiaj
Wyjmuj z gniazdka ładowarki i zasilacze – zużywają energię elektryczną nawet, gdy nie są podłączone do nich żadne urządzenia.

Jeszcze tylko jutro od godz. 9.00 do godz. 17.00 wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się jak oszczędzać energię, pieniądze i środowisko będą mogli skorzystać z porad ekspertów. 

e-Grajewo.pl

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.