piątek, 21 czerwca 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12611 wyświetleń

500 $ za mkw. trawnika

160 i 75 tys. zł za działki o powierzchni odpowiednio 109 mkw. i 144 mkw.  położone przy ul. Ełckiej i Mickiewicza w Grajewie zaoferowały osoby biorące udział w ustnym przetargu nieograniczonym zorganizowanym przez burmistrza miasta.

Licytacja nieruchomości odbyła się w środę 6 grudnia  br. w Urzędzie Miasta w Grajewie. Cena wywoławcza za działkę o pow. 109 mkw. wynosiła 10 tys. zł, za sąsiednią nieruchomość niezabudowaną o pow. 144 mkw. – 9 tys.

Do przetargu na sprzedaż pierwszej z działek przystąpiło 15 oferentów. Zwycięzca licytacji zaoferował 160 tys. zł. Do zakupu drugiej działki zgłosiło się siedmiu chętnych, tu ostatecznie wylicytowano 75 tys. zł.      

Obszar, na którym położone są nieruchomości nie posiada aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Być może właśnie to było powodem, dla którego oferent wycofał się z kupna działki o pow. 144 mkw. Pomimo rezygnacji z transakcji, wadium w wysokości 1,8 tys. zł zostanie na koncie UM.  

e-Grajewo.pl 

czwartek, 20 czerwca 2024

EURO 2024. Grajewska Strefa Kibica

czwartek, 20 czerwca 2024

Obwieszczenie Starosty Grajewskiego

Komentarze (2)

Normalnie inwestorzy pełną gębą, 160 tys. zł. na pastwiska, gdzie i mało miejsca było by dla... krów. he he typowi Grajewianie...

no tak ktos kupil i dalej to bedzie stalo tak jak stoi hehe totalny bezsens... ta ziemia 20 lat nieuzytkowana tylko dzieci se robia tam jakies domki w krzakach i ludzie psy spuszczaja ... :) fajny biznes hehe

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.