niedziela, 26 września 2021

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 14604 wyświetleń

Travelplanet - Debiut Roku 2019

Travelplanet - Debiut Roku 2019

Turcja, Grecja, Hiszpania – z biurem podróży Travelplanet.pl Grajewo można zwiedzić wiele krajów. Specjalizujące się w organizacji wycieczek w najodleglejsze zakątki świata, po niespełna 6 miesiącach działalności otrzymało wyróżnienie - Debiut Roku 2019. O kulisach działalności rozmawiamy z Tomaszem Matysiakiem, kierownikiem salonu i Emilią Gontarską, doradcą podróży Travelplanet Grajewo.

Czym się Państwo zajmujecie?

Salon Podróży Travelplanet to rozpoznawalna marka o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym, a dla naszych Klientów to przede wszystkim dostęp do produktów najważniejszych polskich biur podróży. Najprościej mówiąc, w jednym miejscu mamy oferty wszystkich organizatorów turystyki, tym samym możemy zaproponować Klientowi najtańszą ofertą.

Wybrany hotel w Grecji np. dostępny jest w sprzedaży Itaki, Grecos czy Coral-Travel, my mamy możliwość sprzedaży pobytu w tym hotelu po najniższej cenie. Dodatkowo jesteśmy organizatorem turystyki po Polsce oraz Europie; organizujemy wyjazdy grupowe szkolne i firmowe; mamy w swojej ofercie również bilety lotnicze i autokarowe.

Gdzie można wyjechać za Państwa pośrednictwem?

Mamy w ofercie wycieczki praktycznie w każdy zakątek świata, od domków na wodzie na Malediwach, przez piaski Dominikany, po zwiedzanie Rzymu i Paryża lub odpoczynek na pięknych plażach południowej Europy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Z roku na rok polscy organizatorzy powiększają swoją ofertę wyjazdową.

Gdzie tyryści najczęściej podróżują i gdzie najchętniej wracają?

Takimi kierunkami są na pewno Turcja i Grecja, bardzo dobry stosunek jakości do ceny; mamy tu np. luksusowe resorty w Turcji i piękne zatoczkowe plaże z urokliwym, kameralnym klimatem Grecji. Poza ścisłym sezonem można znaleźć super ofertę już poniżej 2 tys. zł za osobę z wyżywieniem w formie all inclusive. Bardzo popularna jest również Hiszpania, która jest jednak nieco droższa, nowym kierunkiem, który jeszcze nie jest tak masowy to Albania, a ceny na miejscu zachęcają do wyjazdu - w kurortach Albanii są sporo niższe niż choćby nad Bałtykiem ;)

Niektórzy pragną spędzić święta Wielkanocne poza granicami kraju. Co możecie Państwo zaproponować?

Coraz więcej osób wybiera wyjazd i odpoczynek pod palmami, niż tradycyjne siedzenie za stołem podczas świąt. W tym przypadku kierunki, to zdecydowanie Cypr, Malta i Turcja, gdzie można liczyć już na super pogodę; również Egipt, który proponujemy naszym Klientom przez cały sezon – duże resorty z wieloma atrakcjami dla całej rodziny, takimi jak aquapark czy animacje w języku polskim.

Czy w miejscowości takiej jak Grajewo potrzebne jest biuro z usugami podróży?

Długo zastanawialiśmy się jak mieszkańcy Grajewa przyjmą nasze biuro i musimy przyznać, że jesteśmy mile zaskoczeni. Wbrew pozorom bardzo dużo mieszkańców Grajewa i okolic podróżuje, a jeszcze więcej jest osób, które chciałby wyjechać, ale nie widzą jak się za to zabrać. Teraz nie muszą już jechać do Ełku czy Białegostoku, by wykupić swoją wymarzoną wycieczkę, wystarczy odwiedzić nasz salon podróży!

Travel Planet pomaga wybrać najlepszy kierunek, mieszcząc się w budżecie, który Klient przeznacza na wyjazd i przygotować pasażera do podróży, począwszy od lotniska do przylotu do miejsca docelowego. Dla nas jest to dobra wizja, jest zapotrzebowanie na usługi turystyczne, my kochamy swoją pracę, więc wszyscy są zadowoleni :) Największym potwierdzeniem docenienia naszych usług jest wyróżnienie tytułem Debiut Roku 2019, to znaczy, że w tak krótkim czasie, czyli niespełna 6 miesięcy zostaliśmy nagrodzeni za wysoką sprzedaż, jak również za jakość, wiedzę i obsługę Klienta.

Zdaniem Państwa – lepiej korzystać z oferty biur podróży, czy organizować wyjazd  na własną rękę?

Zachęcamy do korzystania z biur podróży, ceny w biurze, czy w Internecie są takie same, jednak tam nikt nie doradzi w wyborze oferty, nie opowie o dodatkowych atrakcjach, nie pomoże w kryzysowych sytuacjach i przypadkach losowych. Sami dużo podróżujemy i nasze osobiste podróże przekładają się na duże doświadczenie i możliwość porady w większości sytuacji związanych z wyjazdem zagranicznym. Jesteśmy do dyspozycji praktycznie każdego dnia w biurze i pod telefonem, Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych usług.

Dziękujemy za rozmowę!
e-Grajewo.pl


Biuro Travelplanet.pl mieści się w Grajewie przy ul. Wojska Polskiego 44; tel. 533 145 455

sobota, 25 września 2021

Twoja piękna metamorfoza - FINAŁ!

piątek, 24 września 2021

Spotkanie z Krówką Matyldą

Komentarze (5)

Bardzo dobre biuro - polecam

Super obsługa!! Polecam te biuro 😊

Polecam również serdecznie, pełen profesjonalizm każdemu klientowi i każdemu portfelowi ten PRZEMIŁY I PRZESYMPATYCZNY Pan pomoże. Zawsze uśmiechnięty i uczciwy, atmosfera świetna przy wyborze wycieczki.

Również polecam 😃

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.