czwartek, 28 października 2021

Kultura i rozrywka

Pierwszy rok UTW w Grajewie

Pierwszy rok UTW w Grajewie

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Grajewie podsumował pierwszy rok działalności.24 czerwca br. z sali Urzędu Miejskiego spotkały się władze oraz studenci grajewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zebranie założycielskie Stowarzyszenia UTW odbyło się rok temu, kolejnym krokiem była rekrutacja studentów – seniorów, następnie w październiku 2012 r. - inauguracja Roku Akademickiego. Przez kilka miesięcy wierni i ambitni słuchacze z chęcią uczęszczali na zajęcia z informatyki, rękodzieła, tańca i rekreacji oraz językowe.

Przyszedł czas na podsumowanie, dyskusję o przyszłych działaniach oraz podziękowania. UTW stanowi alternatywę dla czasu spędzanego w domu. Poprzez organizację spotkań i zajęć, tworzy się miejsce, gdzie seniorzy mogą spotkać, poznać nowych ludzi w podobnym wieku i o podobnych zainteresowaniach, odkrywają Oni być może nowe inspiracje i pasję do wielu rzeczy. Prezesem zarządu Stowarzyszenia UTW w Grajewie jest Barbara Mejner.

fot. e-Grajewo.pl
zobacz:

Inauguracja UTW w Grajewie

Uniwersytet już działa!


Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.