sobota, 18 września 2021

Kultura i rozrywka

18. Letni Zlot Motocykli

18. Letni Zlot Motocykli w Twierdzy Boyen


24-26 lipca (czwartek-sobota) 2014


Twierdza Boyen - Giżycko

Letni Zlot Motocykli co roku spotyka się z wielkim zainteresowaniem i entuzjazmem giżycczan oraz turystów. Wśród uczestników zlotu są motocykliści z całej Polski i z zagranicy. 
Program imprezy obfituje w liczne występy muzyczne, konkursy, pokazy sprawnościowe i inne atrakcje zorganizowane w miasteczku zlotowym w XIX-wiecznej Twierdzy Boyen. Organizatorem zlotu jest Giżycki Klub Motocyklowy VBoyen.


Szczegółowy program XVIII Zlotu Motocykli w Twierdzy Boyen: www.vboyen.pl

W tym roku odbędzie się widowiskowa parada ulicami miasta! W ostatni sobotni wieczór lipca od godz. 17.30 będzie można zobaczyć kilkaset motocykli oraz innych ciężkich maszyn, przejeżdżających przez śródmieście Giżycka. Motocykliści często prezentują pomysłowe przebrania, czy wyjątkowy wygląd maszyn. Wyjątkowy jest też widok takiej ilości motocykli w jednym miejscu, w centrum miasta, wyjątkowy ryk maszyn, a niesamowicie pozytywne emocje zarażają wszystkich! Organizatorem parady jest Miasto Giżycko i Giżyckie Centrum Kultury, a partnerem przedsięwzięcia Giżycki Klub Motocyklowy VBoyen.

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.