poniedziałek, 2 października 2023

Sport

  • 13 komentarzy
  • 7983 wyświetleń

112 tysięcy dla KS Warmia

Klub Sportowy WARMIA z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 30A w Grajewie uzyskał dotację w wysokości 112 500 zł.


Środki przyznano na podstawie Uchwały Rady Miasta Grajewo z dnia 22 lutego 2011 r. w sprawie określenia warunków i trybu finansowania rozwoju sportu przezMiasto Grajewo. Są one przeznaczone na realizację celu publicznego pn. Rozwój dyscypliny sportowej – piłki nożnej poprzez wsparcie klubów sportowych reprezentujących miasto Grajewo w rozgrywkach ligowych piłki nożnej w drugim półroczu 2016 r.

Łączny koszt realizacji projektu wynosi 156 200 zł. Klub Sportowy WARMIA Grajewo będzie uczestniczył w rozgrywkach ligowych piłki nożnej sezonu 2016 / 2017, spełnił wszystkie niezbędne wymogi formalne oraz uzyskał pozytywną ocenę merytoryczną Komisji konkursowej.

Inne podmioty nie złożyły ofert.

 

niedziela, 1 października 2023

Europejski Tydzień Sportu w Wojewodzinie

niedziela, 1 października 2023

WARMIA GRAJEWO - TUR BIELSK PODLASKI 1:1

Komentarze (13)

Za tą kasę 11 uzdolnionych indywidualnych sportowców z Grajewa osiągneło by sukces na skali Europy a nawet świata.

Panie Antoni, sugestia Pana, że środki te wydawane są na dyscyplinę,która w naszym mieście ma stosunkowo małe zainteresowanie społeczne,jest zrozumiała. Wymieniona kwota z drugiej strony jest niewielka. Proszę zwrócić uwagę, że wychowanie choćby jednego mistrza to proces wieloletni, rozpoczynający się od treningów opartych na naturalnych formach ruchu, selekcji i oceny indywidualnych predyspozycji zawodnika, okres ciężkiego specjalistycznego treningu, startów, kształtowania cech mentalnych. Wychowanie mistrza jest więc pracą zespołową, a 112000zł mogłoby wystarczyć na kilka miesięcy prazy z jednym zawodnikiem.

@Antoni za tą kasę mogliby utylizować takich zawistnych ludzi jak Ty !

inne podmioty nie zlozyly ofert wiec nie ma potencjalnych mistrzow

Nikt nie złoży bo i tak bedzie przyznana dla warmi to głosy wyborcze a te pieniadze to góra 2 miesiace na same pensje. A stadion jest pełny trybuny pekają w szwach jak by zabrać piłkarzy trenerów i rodzine to jest pusto

Jeśli ktoś myśli, że 112 tysięcy zł w piłce to dużo pieniędzy na cały sezon, to kompletnie nie ma pojęcia o współczesnym futbolu.

Silnie zależy pewnym osobom na piłkarzach zamiejscowych,nie na swoich zawodnikach młodzieżowych i starszych.Więc nasuwa się pytanie ...dlaczego? Odpowiedż nasuwa się sama.

,

@mar jakbys nie zauważył Warmia składała ten wniosek w 2011 już ,dopiero teraz przyznano także nie wiem o jakie głosy wyborcze chodzi :D

@x - czytanie ze zrozumieniem się kłania

Ludzie o czym wy mówicie, gra 3 czy 4 przyjezdnych. Tak naprawdę to jest nic w porównaniu do innych drużyn nawet w obecnej 4 lidze.
Po co tyle zawiści i zazdrości?

A najlepsze jest to, że obecny Zarząd to co robi robi bardzo dobrze i chwała im za to. Trafione decyzje kadrowe, świetne jak na ten skład i budżet wyniki w rundzie wiosennej i znakomita organizacja meczu reprezentacji. Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Panowie, brawo Wy! A ujadającym psom, wszelkim niespełnionym "talentom" piłkarskim i innym nieudacznikom na pohybel!

chyba tylko umiesz liczyć do czterech.bo ja potrafię więcej wyliczyć

pms umiesz liczyć maksymalnie do pięciu. Mirva, Zubowski, Dzierzgowski, Stankiewicz i Gieniusz. Dokładnie pięciu w obecnej kadrze po odejściu Strzelińskiego i Prusinowskiego. Jeśli to jest duża ilość przyjezdnych to niech ktoś się pie...nie w łeb. W żadnym innym klubie nie ma takiego rozsądku wyważenia w proporcjach między przyjezdnymi a swoimi. Przestańcie już hejtować bo to śmieszne się robi.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.