Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
WeselaPrzyjęcia
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone

BRAK
a w czym potrzebny ?
Jest
Dobry ale nie drogi- stwierdzenie z wewnętrzną sprzecznością
Dobry=drogi
dobry??? czyli taki ktory wygrywa sprawe na rzecz osoby ktora jest calkowicie winna????
jest ale zależy w jakiej sprawie bo są tzw. specy w danym problemie więc napisz o co chodzi spadki, rozwody, sprawy karne itp.
jest nowa kancelaria... za sądem, przed apteką. Taki młody, baaaaaaaaardzo przystojny Pan Mecenas, chyba nazywa się Ciskowski... Mojego konkubenta siostra go wynajęła i wygrała sprawę.... więc polecam :)
Kamilo, ja mogę Ci polecic dobrego adwokata,nie bedziesz z
żałować- tylko jak się z Tobą skontaktować?
a moim zdaniem ,,dobry,, adwokat to ten co potrafi skutecznie pomodz.z wlasnego doswiadczenia wiem ze odpowiednia i skuteczna pomoc kosztuje.z powodzeniem polecam W.Neumanna z os poludnie.jesli chodzi o koszt to nie dowiesz sie tego tu na forum.zycze powodzenia
Bielski jest najlepszym adwokatem w naszym rejonie
Odradzam Bielskiego Grzegorza..
pewnie chodzi o takiego ktory wybroni przestepce a ofiare wsadzi do wiezienia????
Kłania sie chyba brak nauki j.polskiego.Dobry i niedrogi (hehe)ubogie słownictwo...
Każdy moja droga,każdy!
Neuman za to strasznie drogi
ja również polecam P. Mariusza Ciskowskiego, młody, ambitny!!! i przystojny!
Dobry to moze byz baton,a tani dyskont.jak sprawa przegrana,to nie ma dobryczy zly.
Dobry adwokat to i zpiekla cie wyciognie
odradzam Panią , zgarnęła kasę ,oczywiście napisała odwołanie ale nie dojechała na pierwszą rozprawę bo samochód stanął w drodze - zapomniała zatankować paliwa i taki powód nieobecności podała na następnej rozprawie ,wy-głosiła jakieś bzdety że sama lepiej bym to zrobiła i przegraliśmy sprawę. Wstydu nie ma ,
Chodzi mi o sprawę rodzinną.którą niby mam wygraną ale toczy się bez sensu od paru miesięcy nie potrzebnie.trzeba mi kogoś kto ją skończy jak najszybciej.Neumann dużo kosztuje.Słyszałam o Bielskim ale nie wiem cz prowadzi sprawy rodzinne?