środa, 17 lipca 2024

Zmiany na stanowiskach w Grajewie

Nadchodzi czas wymiany kadry kierowniczej na stanowiskach "obsadzanych" w mieście , czy to z klucza politycznego czy też po tzw. "układach" lub z innych przyczyn. Komendant straży pożarnej został odwołany z pełnionej funkcji, jego obowiązki przejął bryg. Daniel Lewczuk. Prezesa PUK w Grajewie T. Cebelińskiego zastąpił były prezes pan Mirosław Mielczarek ( do czasu wyłonienia nowego prezesa spółki). Kto następny?

Pan T. jawnie popiera w mediach byłego Burmistrza nie dziwię się ze aktualny nie ma do niego zaufania.

Nie wiem o co chodzi z komendantem straży ale w puk prezes nie może łączyć stanowiska z mandatem radnego. I ot cała tajemnica

Następnym kandydatem do wymiany powinien być Pan z MOSiR. Wiele można by napisać to i tak nie odda tego co się dzieje w tej jednostce budżetowej. Oczywiście wszystko tylko po kolesiostwie, brak kontroli zero odpowiedzialności wszystko zamiatane pod dywan. /

W szkołach Burmistrz zamieszał jak w kotle.

Pora przewietrzyć GCK i zastanowić się nad szwagrem.

Tak było 8 lat temu. Nieważne, że był odpowiedni na stanowisku. A ,,chcąc psa uderzyć to się kij znajdzie". Teraz jest to samo. Także nic się nie zmieniło. W większości instytucji państwowych wraca stara wiara.

Masakra co się wyprawia

2024 rok a ludzie dopiero dowiadują się jak działa polityka, zarówno regionalna i ogolnonarodowa, oraz obsadzanie urzędniczych stanowisk. Zawsze tak było i się to nie zmieni. Nigdy nie były przede wszystkim brane pod uwagę kompetencje tylko znajomości i znajdowanie się po stronie wygranego.

Widocznie nie pełnili dobrze swoich obowiązków.

Dlatego głosowałam na pana Dariusza macie teraz swoje zmiany połowa ludzi potrąci pracę bo panu burmistrzowi nie będzie się podobało trzeba spełnić swoje obietnice stanowisk :)

Pan Cebeliński sam zrezygnował z pełnienia funkcji Prezesa jak to już wyżej wyjaśniono więc nie róbcie z niego cierpiętnika. Ma to co chciał i na co sobie zasłużył.

Byli tacy co pełnili dobrze swoje obowiązki, ale nie podpisali deklaracji do partii rządzącej. Obsadzali i obsadzają stanowiska kierownicze ludźmi nie mających zielonego pojęcia w danej dziedzinie.
Hela mało wiesz.

Proponuję rozpocząć własną działalność gospodarczą, założyć Spółkę. Sprawdzić się na tym polu zarabiania pięniędzy. Zaproponwać dla pracowników odpowiednie wynagrodznnie , zagwaranować podwyżki itd. wytwarzać ciekawy produkt, usługę. Działki inwestycyjne czekają w Grajewie, Szczuczynie . Zobaczyć na własnej skórze jak załatwią się "miło i przyjemnie" w różnych Urzędach. Pozwolenia, zezwolenia, osiadcznia, uzgodnienia, zgody urzednicze - sama rozkosz :)
Po co oglądać się na smorządowe stanowiska, po "układach". Pokazać że jest się zdolnym ekonomistą / tką . Powodzenia

Może najwyższy czas żeby służby mundurowe zajęły się swoja pracą, a nie lokalną polityką!!!

Popieram w 100%. ludzie bez doświadczenia dostają stanowiska. niech założą własną działalność i zobaczą jak to jest. U nas urzędnik zarabiający najniższa krajawa wywyższa się i patrzy z góry na człowieka, który płaci podatki na jego utrzymanie.

Do "Propozycja": jestem tego samego zdania. Prowadzę własną rodzinną działalność długo, więc znam "ten luksus" z doświadczenia wieloletniego.

Pań T jest radnym w powiecie a nie mieście

Pan T naoglądał się tv i próbuje grać opozycję totalną wraz z panem D. No śmiech na sali, dobrze że są nagrania i będzie można odtworzyć i zobaczyć kto jak mówił i głosował w sprawie szpitala. Totalniaki

Ci dwaj panowie na sesji zachowują się jak w studiu telewizyjnym żenada

/Będzie konkurs na sekretarza w Gminie Grajewo ?

Wojt nie musi ogłaszać konkursu na sekretarza może go powołać i na pewno będzie to kompetentna osoba.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.