czwartek, 18 lipca 2024

Stomatolog. Leczenie kanałowe

Witam Potrzebuję informacji temat leczenia zębów kanałowo pod mikroskopem. Jakie są wasze doświadczenia ? Kogo polecacie w okolicy ?

Stomatologia Duda w Kolnie . Fantastyczny dentysta uratował mi "szóstkę" , po źle wykonanym leczeniu kanałowym, które robiłam w Grajewie. Cenowo także bardzo przystępnie. W Grajewie za "szóstkę" , wszystkie kanały, zapłacilam 2400 zł. Po pół roku , ból nie ustępował i Pani doktor stwierdziła, że rozszczelniła się plomba (wymiana plomby +400zl) W związku z faktem , że bol dalej nie ustępował, postanowiłam wybrać się do innego dentysty. W Kolnie (5 wizyt , bardzo długie lecznie, aby uratować ząb ) zapłaciłam łącznie 1300 zł. Niestety kolejki są bardzo długie 1-2 miesiąca :( Ale naprawdę warto !

Tylko Białystok dr Gucze

Leczyłam u Filipowicz w Ełku ale zdarła ze mnie sporo kasy i kilka wizyt. Z zębem jednak nic się nie dzieje więc chyba ok. w Medicusie ponoć przyjeżdża ktoś z Białegostoku i robi to za jedną wizytą więc nie wiem czy dobrze czy źle...

Doktor Praszek Ełk

Ja leczyłam w Dentur oś (s). Centrum, obie górne dwójki, polecam. Pani dr naprawdę wie co robi w tym temacie.

W Grajewie chyba tylko w Medicusie Pani z Białegostoku raz w tygodniu przyjmuje. Mnie w bialym za leczenie pod mikroskopem policzyli 3,5 tys za zwykły ząb

Ja polecam Czardent Białystok u nas jak nie kolejki to ceny kosmiczne,a i do profesjonalizmu daleko.

aby tylko nie na komunalnej

Ja sobie bardzo chwale Panią dr . Kotowicz , i polecam

Perioclinica w Białymstoku

Polecam k.kotowicz super podejście,uczciwość i fachowiec!!//dze.

Grajewo omijać z leczeniem kanałowym. Miałem parę przypadków, że ciągle musiałem kanałowe robić po kontrolach. Jak poprosiłem o zdjęcie zębów i kanałów, to nie chcieli pokazać na początku i zrobić kopii. Pojechałem prywatnie do kliniki w Warszawie i okazało się to, co przypuszczałem. Reszty zębów nie musiałem robić kanałowo. W Grajewie byle tylko zarobić na nieświadomym pacjencie.

Fakt , nie na komunalnej . Ząb leczony kanałowo , sprawdzony u innego dentysty na pantomogramie wykazał ,że żaden kanał nie był wyczyszczony

Polecam Alfa dent na Rocha w Białymstoku. Dwa lata po leczeniu kanałowym pod mikroskopem wszystko w porządku po kontroli.

Po dentyście z komunalnej mam ruinę ./

Faktycznie, byle nie na Komunalnej. Wydałam już kilka tysięcy na poprawki po leczeniu zębów /

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.