środa, 29 marca 2023

Zimno w "Jednostce"

Dlaczego w zespole szkół numer 2 jest tak zimno? Jeszcze nauczyciele każą swoim uczniom chodzić w klapkach. Mówię to jako matka dzieci uczących się w tej placówce.

/ w tej szkole zrobiło się wietrznie zimno, ciemno, ponuro.....

To prawda, zimno w szkole

Jakby uczniowie co przerwa nie biegali "na papieroska" to by pewnie nie było klapek. A co przerwa to robią i to niektórzy bez kurtek. Mówię to jako mieszkanka ulicy kościelnej.

Jest zima, to musi być zimno...

potwierdzam. córka też mówi, że jest jej tak zimno, że marznie w ręce. nawet nie chodzi o te kapcie. co parę tygodni choruje, /

Niech sami zdejmą buty ,skarpetki ,rajstopki i niech założą najlepiej japonki...i dzida po szkole

Jest zima to musi być zimno. Kasa na utrzymanie szkół idzie na zakup wilii i innych nieruchomości dla prominentów z partii rządzącej.

nie tylko w jednostce zimno, w innych szkołach też, ale czy te szkoły mają pewność na zakup opału, nie wiadomo... /

Co mają papierosy do zimna i klapek, też proponuję nauczycielom założyć klapki, czym oni się różnią od innych. Jak wprowadzane są zasady to proszę samemu je przestrzegać i dawać przykład .

Misiek ,, weź zimy prysznic dosłownie, a zrozumiesz partie opozycyjną.

Kochani Rodzice,zapytajcie ministra edukacji Czarnka, co zrobił z pieniędzmi, które powinny być przeznaczone dla szkół. Żeby "swoim" dać, trzeba komuś zabrać. Pozdrawiam cieplutko.

Jacek, jeszcze trochę a będziesz miał tylko zimny prysznic. Przyśniło ci się, że rządzi opozycja. Obudź się, od 7 lat rządzi PiS.

Jak ja chodzilam do tej szkoly za czasow Pani dyrektor Marzeny to bylo cieplo. A obuwie to byly buty ns zmiane nie klapki. Klapki mielismy za czasow gimnazjum nie polecam, jeden drugiemy stanie i chodzisz bez butow. Na schodach mozna szybko spasc i sa slizgie.
A co do palenia kto pali to i bez klapek sobie zapali.

Przecież poniżej 18 stopni nie może być w szkołach trzeba to gdzieś zgłosić

Kto wymyślił nosić klapki i to zimą???

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.