środa, 29 marca 2023

Park w psich kupach

Pomimo tablic informujących o zakazie wyprowadzania psów na trawę w Parku Solidarności nikt tego nie przestrzega o ile można zaakceptować osoby które sprzątają po swoich pupilach po wspomnianych kupach widać że jest też dużo osób które o to nie dba. Jak puścić dziecko na spacerze na taki trawnik?

Po trawniku się nie spaceruje, dziecko ma chodnik i plac zabaw :)

Aj brak innych problemów ? Toć to naturalny nawóz, ciesz się że będzie piękna trawka

Nie tylko w parku,wszędzie jest obsra.......Policja powinna taką osobę karać mandatem jak właściciel nie raczy sprzątnąć po swoim pupilu.

Nie tylko na trawnikach ,na chodniku tez trzeba patrzec pod nogi bo pelno kup.Biegajac wieczorem czesto musze czyscic z tego buty.

Problem istnieje od wielu lat , zadne tablice i prosby nie pomoga. Jedynie pomoglyby wystawiane mandaty ,tylko ze nie ma kto ich wystawiac ,strazy mieskiej nie mamy ,a policji nikt nie nakaże ,zeby chodzila po parku i wystawiala mandaty a oni z samej dobrej woli tego nie zrobia .

Moja świętej pamięci babcia jak piesek zrobił tam gdzie niemożna to na szturła pyskiem w to miejsce i więcej tak nie zrobił morze trzeba owych właścicieli tak potraktować to będą sprzątać po swoich pupilach

Nie puszcza sie dzieći na trawnik trawnik będzie naturalnie nawożony, nie trzeba kupować nawozów.

Świat od zarania dziejów stoi na kupie i nic się na pewno nie zmieni.Jak Krzysiu cię poprze to co robisz i gdzie?Natury nie oszukasz.

Może już czas wytyczyć i ogrodzić część parku dla grajewian z pieskami.

karać jak jeden z drugim dostanie mandat z 1000zł to pozbiera po swoim pupilku

Wien że to nie higieniczne ale patrząc z punktu ochrony środowiska jaki sens ma zawijanie substancji organicznej w substancje która w środowisku się rozkłada setki lat?!! Ja tego nie mogę pojąć. Patrząc na ogół ziemia jest ważniejsza biz twój but którym wlezie szkoły w ta kupę.

To chyba dobrze że w parku robi kupę a nie namieście co !? A po za tym czemu twoje dzieci depczą zieleń, do tego też można się przyczepić.

Jest brudno to fakt,a to dla tego ze nie ma kontroli. Latem np.strach puscic dziecko na tzw.plac zabaw bo slownictwo i agresja innych dzieci jest wprost nie do opisania. Nie jeden dorosly tak nie potrafi

Ok mamy temat piesków, wiec poruszmy temat nastolatków gwarnie i tłumnie przesiadujących w owym parku i robiących syf bo ciężko do kosza trafić.
Każdy mądry a uwagi nie zwróci i mamy właśnie taki obraz tego parku. Mam pieska i po nim sprzątam a gdybym miał dziecko to tez bym je nauczył porządku.

Ekologiczna i 9 PSK cała zasrana.

To jest wlasnie demokracja- czyli robie co chce... i mam inne towarzystwo gdzies...

na tzw.Alternatywach nie inaczej sąsiad z bloku obok wyprowadza swego pupila pod blok obok i piesek załatwia się pod czyimś balkonem lub oknem a jak zwrócisz uwagę żeby posprzątał to ile się nasłuchasz i że jak tobie śmierdzi to sam posprzątaj PS mowa o mieszkańcach bloku 71

Niestety co wymagac od.psow.Zle wychowani wlasciciele wprowadzaja swoje pupile na plac zabaw.dla dzieci.

Dla sympatyków psich kup , wam się sprzątać się nie chce czyli kultura osobista pozostawia wiele do życzenia

W Niemczech jak spotka cię funkcjonariusz z ordnugsamt (odpowiednik naszej straży miejskiej lub gminnej) na spacerze ze swoim pupilem za samo nieposiadanie woreczka na odchody odrazy na miejscu dostaje właściciel mandat i nie ma żadnego gadania że się zapomniało to jest jego obowiązek tak samo powinno być i u nas momentalnie by nie było zastanych trawników

W Niemczech zadem pies nie lata luzem .Psy sa na smyczach U nas jacy wlasciciele to i takie psy. Robiac dzisiaj kroki w parku przez okolo godzine na 8 wyprowadzanych psow tylko jedna pani miala.psa na smyczy.

@mieszkanka. Da sie goscia czegos nauczyc, tylko trzeba chciec. Mialem kiedys podobnego gostka, ktory podobnie tak czynil. Potrafil nawet dokonywac zrzutu na moj balkon. Wystarczylo przeprowadzic "akcje" zanies kupe pod jego drzwi. Zapawniam skutkuje.

Na tzw. Alternatywach wyprowadzają psa "jak cielak" a może i większy , ile taki narobi, na łopate nie zabierzesz!!!!!! Tylko w to wdepnąć, buty na śmietnik,/

Do Krzyś..to proponuję dla szanownego Pana te gó..a pozbierać i posadzić na nich w swoim ogródku o ile go szanowny Pan posiada np.kartofle i zobaczy Pan jaki będzie z tego plon

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.